Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

zero empatii

Polecane posty

Ja pieerole mieszkam u dziadkow bo moj stary jest poyebany. Babka chce mnie wyebac z mieszkania mojego kuzyna, który wyjechał. Swobody mam mocno ograniczone. W mieszkaniu oprócz zimna można znaleść odtwarzacz kaset magnetofonowych. Próbuje odsluchiwac kaset z młodości mojej mamy, jednak ta stara kurrwa mi to utrudnia. Jutro wylacza mi lodowke. Jak mrozy się przedłuża to pewnie ogrzewanie, ktore jest i tak o kant doopy rozbić zostanie odcięte. Robi wszystko żebym wypierrdalal. Ja nie mam dokąd pójść. Nie moge jej sprzatnac bo to matka mojej mamy. Nie moge do siebie zaprosić kolegi a co dopiero dziewczyny. Żyje jak żywy trup, o niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 14
Beliar - co tak zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polska rzeczywistosc
wyjedz z tego kraju stary, chodzbys mial zapierdalac na zmywaku wszystko lepsze niz polska patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spartanskie warunki. Nie naciagam mamy na leki. Wiem ze ona nie ma kasy, stary jej nie pomoże. Choruje. Przegrywam, jest za zimno żebym sam z siebie wyzdrowial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polska rzeczywistosc
ok wyluzuj, musisz jakos to przetrzymac niedlugo bedzie wiosna, potrzebujesz witaminy C i pij duzo wody, malo weglowodanow duzo tluszczy ,radze Ci tez zjesc jakis czosnek, jak niemasz kasy idz do sasiadow i wyjasnij sprawe , powiedz im czego potrzebujesz, jak sie skonczy to pieklo uciekaj z tego kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 14
Beliar - od poczatku bo nic nie rozumiem. Dlaczego stary jest "pojebany" ? Dlaczego babcia chce zebys sie wyprowadzil ? Nie pomagasz w domu ? Halasujesz ? Brudzisz ? Nie chodzisz do szkoly i nie pracujesz a tylko caly dzien spisz? Kompa - w kazdym razie - masz wiec chyba jeszcze nie jest tak zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam kompa. Posty sypie na telefonie. Nie halasuje, nie robie nic złego. Ta suka chce mnie wyebac z niewiadomego powodu. Moj stary to z kolei psychol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 14
Beliar - zawsze jest jakis powod. Moze to byc zupelnie irracjonalny powod . Ale powod jako powod jest zawsze. Co Ci zarzuca babka i dlaczego stary to "psychol" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latonaa
Koleś co wydaje 500 zł na dziwki sie skarży na spartańskie warunki :D wcale sie nie dziwie twojej babce, widzi żeś popierdolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu nie mieszkasz już
z rodzicami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u kogo w koncu bo
to w koncu mieszkasz u dziakow czy w mieszkaniu kuzyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×