Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiloffffffffff

Nauczyciele-jak szukacie pracy?

Polecane posty

Gość kiloffffffffff

czy skladacie podania do kuratorium oświaty?do urzędu miasta/gminy do wydziału edukacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wjjjjsjjsjss
ja chodzilam po szkolach ale nic nie znalazlam od 3 lat, a widze ze zatrudnili po znajomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnbddd
mailem? Chyba zartujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanaberia tego lata
a dlaczego nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi jeszcze przed obroną zaproponowano staż w szkole średniej, w której się uczyłam (pałałam szczerą nienawiścią do większości nauczycieli :D). Po półrocznym stażu zaproponowano mi umowę o pracę na czas nieokreślony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnbddd
ja mysle ze mailem nie bo nie reaguja a jak juz to osobiscie ale tak naprawde to sie licza znajomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EDabrowska83
wysyłałam cv z listem pocztą tradycyjną. wysłałam 98 pakietów otrzymałam ok 40 odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki i koko
to nieżle,przynajmniej odpisują a jaki jest efekt koncowy,coś znalazłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłoliberek
Ja kiedy szukałam pracy wysłałam około 150 cv (dostałam 2 odpowiedzi, że nie potrzebują nauczyciela) osobiście zaniosłam cv do prawie 100 szkół, wszędzie była taka sama odpowiedź - nie mamy wolnych etatów. Rok temu prawie mi się udało, niestety na dzień przed podpisaniem umowy dyrektorka zadzwoniła do mnie i powiedziała, że jednak nikogo nie zatrudnią, sprawdziłam - zatrudniła kogoś ze swojej rodziny:-O Dałam sobie spokój z pracą nauczyciela choć było to moim marzeniem, teraz pracuję gdzie indziej, też w budżetówce i jestem bardzo zadowolona. A te gniazda żmij i kumoterstwa omijam szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki i koko
to jakim cudem znalazłaś prace w budżetówce?,bo z tego co wiem i sama też się przekonałam w 99% liczą sie tylko znajomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EDabrowska83
ja znalazłam szybko tyle ze: jestem nauczycielem przedszkolnym i wczesnoszkolnym szukałam w Warszawie miałam jeszcze jeden fakultet - studium - skończone no i dobre CV i ciekawy list motywacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki i koko
też mam ciekawe CV i list motywacyjny ale jak tej pracy nie ma to nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×