Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kocham i tancze

Tylko dla obecnych ukochanych facotow po rozwodzie!!

Polecane posty

Gość kocham i tancze

Macie jakies sposoby zeby utrzec nosa bylym zona Waszego faceta, za to ze probuje Wam zatruc zycie...i ilez mozna to znosic.. Moze jakies pomysly wprowadzone juz w zycie ;D W koncu jak kuba bogu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazikowa
Wiedziałaś że miał żonę, wiedziałaś że ma przeszłość, trzeba było poszukać sobie kawalera, więc teraz nie kombinuj i jak na kochankę przystało- siedź w kącie i się nie wpieprzaj jak próbuje zatruć Ci życie, to znaczy że czymś na to zasłużyłaś. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mam sposób
niech widzi jak się wam świetnie układa, to ją najbardziej wkurzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugazona83
ze tez wam sie chce bawic w takie glupoty,chyba juz wystarczajaco ''bylej'' dopieklas odbierajac jej meza. zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham i tancze
a kto ci powiedzial ze zabralam jej meza? poznalismy sie rok po jego rozwodzie..nie moja wina ze jego ex byla beznadziejna.. inaczej by jej chyba nie zostawil ;P a szczesliwi jestesmy i to ja strasznie wkurza, dlatego probuje nam zatruc zycie, wiec chce sie odplacic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ma dzieci
to bądź dla nich dobra i niech Cię polubią, wtedy eks osiwieje ze złości ;) A poza tym olejcie ją i jej próby uprzykrzania życia. Ona to robi bo czeka na reakcje, jak jej nie będzie to przestanie. Nie zniżaj się do jej poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham i tancze
tylko ze my od ponad roku nie zwracamy na nia uwage, wkurza sie ze nic nie wie, ze byly maz sie jej nie spowiada na co strasznie liczyla wiec weszy wsrod obcych by wiedziec co u nas, probuje zrobic z siebie jego dobra kolezanke a potem knuje za placami jak nam jeszcze dogryzc, oboje mamy jej serdecznie dosyc, nawet chamskie teksty typu "odpierd*** sie od nas mamy swoje zycie" na nia nie dzialaja...wiec widocznie trzeba jej inaczej odplacic, bo ignorowanie jej nic nie daje..;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miriam7140
Autorko, piszesz tak, jakbyś się czuła zagrożona i niedowartościowana. Jesteś ukochaną teraz, ona była kiedyś. Wszystko w życiu ma swój początek i swój koniec. Wyluzuj, zdystansuj się. Co takiego strasznego może zrobić Ci ex, jeśli rzeczywiście oboje ją ignorujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaala
Bardzo niepewnie czujesz sie autorko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
""""" A poza tym olejcie ją i jej próby uprzykrzania życia. Ona to robi bo czeka na reakcje, jak jej nie będzie to przestanie. Nie zniżaj się do jej poziomu.""""" Trafione w dziesiątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana u mnie tez tak było. Do tego dochodziły manipulacje dzieckiem. Też nie odebrałam jej męża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lf9003
ex mojego faceta ciagle uprzyksza nam zycie,msci sie na dzieiach,ubliza mu i wyzywa mnie,ja ja olewam a jemu cisnienie skacze i wdaje sie z nia w konflikt slowny:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×