Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takasobiejednaania

Jaka szyjka macicy przed okresem?

Polecane posty

Gość takasobiejednaania

Witajcie, bardzo prosze doswiadczone mamy o pomoc. Jak wyglada szyjka macicy przed okresem? Dzis mam 26 dzien cyklu, za 2 dni mam miec okres, moja szyjka jest wysoko, twarda i otwarta. Czy taka wlasnie mam byc przed okresem? Bardzo prosze o odpowiedz o wlasciwa odpowiedz, probowalam znalezc odp. na innych forach, ale kazdy pisze co innego, wiec juz sama nie wiem? z gory dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobiejednaania
pomoze ktos???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jest przed okresem.
piszesz że otwarta to znaczy że się przygotowuje do wydalenia krwi.Jeszcze ci w między czasie zmięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jest przed okresem.
Chociaż to różnie jest.Ja dzisiaj mam nieć miesiączkę a jest twarda zamknięta.Może się otworzyć tuż przed miesiączką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poważnie szyjkę sobie macacie??? ja to nawet nie wiedziałabym, gdzie ją znaleźć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jest przed okresem.
Ja sobie kiedyś badałam.Teraz zaprzestałam.Dzisiaj wyjątkowo sprawdziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakiej wiadomości ty szukasz
po co tam sobie grzebiecie bez przerwy i macacie czy miękka, twarda, zamknieta czy otwarta? A potem od tych brudnych łapsk jakieś choroby macie :( To jest do oglądania przez ginekologa a nie ot tak sobie... Czego te dzisiejsze dziewuchy nie wymyślą.. Kup test jak się niepokoisz a nie grzeb w pochwie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wiadome jest to że zapewne każda kobieta która bada szyjkę myje ręce, co ma grzyb do tego....to jeszcze ciekawsze hehe jak można być tak niedouczonym. Grzyb ot tak sobie nie rozwija w narządach rodnych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×