Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Men Struacja annonymous

Martva coś taka wkurzona ostatnio?

Polecane posty

Gość hkjk
Moje inspiracje: Kate Moss, Angelina Jolie i Isabelle Caro. one waza 56 kg wariatko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hkjk
jebnieta jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzięki, też może być. Zresztą ładna pogoda za oknem, więc chce się żyć. No tak, lepiej nic nie pisać, jak jakieś głupoty byle tylko pisać. Martva tylko na chwilę wpadłem i znikam już. Miłego dnia ci życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do martwej
A jak tam twoja cora? Juz ponad rok ma chyba, nie? Dawno mnie nie bylo, ost jak z toba gadalem miala pare miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do martwej
COO? SAMA mi mowilas, ze masz dziecko, ze zmienials zdanie o dzieciach i masz wspaniala corke. Mialas w stopce zdjecia.. Pojebalo cie juz do reszty, bez kitu. Zeby nie bylo za smutno, wczesniej pisalas, ze nienawidzisz bachorow i zagadal ktos do ciebie na tym samym topicu, w ktorym ze mna wtedy gadalas, ze jak moglas wczesniej pisac, ze nienawidzisz dzieciakow itd, a ty napisalas ze jestes chora i przez to takie bzdury wygadywalas, a teraz masz swoja coreczke i jest z toba lepiej. Mam rozumiec ze znow ci sie pogorszylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do martwej
tu nie ma co filozofowac, ani tymardziej snuc domysly, skoro TY SAMA powiedzialas, ze owego dzieciaka masz. Przez moment myslalem, ze ludzie zle cie oceniaja ( masz opinie totalnego swira, debilki itd na kafele) ale kurna, maja racje. Osoba ktora raz mowi ze jest wampirem, innym ze nieanwidzi dzieci, jeszcze innym ze kocha swoja coreczke i teraz z enie istnieje ta coreczka na 100% ma nierowno pod deklem I to ostro! Zazyj lepie leki, moze zareaz sie okazac ze ta coreczke znow masz :D Wielkie LOL z ciebie nieszczesliwa istoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie? dawa link
noxa nakręć filmik jak srasz i daj linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sensej Gadźet
Martva ponoć masz dziecko z ojcem wł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgddh
żal mi ciebie dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy sraja na ciebie
wariatko Pier dolisz takie bzdury na publicznym forum,zmieniasz zdanie co pol roku albo czesciej to czego sie spodziewasz Mam nadzieje, ze tego dzieciaka nie zajebalas i nie wypilas jego krwi Jestem pewna, ze wizyty w szpitalu psychiatrycznym zaliczylas, przynajmniej raz. SWIR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy sraja na ciebie
tak jak twoje zwloki kretynko, idz zazyj podwojna dawke lekarstw, jak juz ktos ci dzis radzil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chdhhd
Nudna jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem jako fachowiec
Moim zdaniem nokselia jest zagubiona dziewczynka, chcaca zwrocic uwage na siebie- stad roznie wymyslone historie czy info o glodowce w stopce- zeby ludzie zmartwili sie jej losem i reagowali. Nawiazujac natomiast do smierci i gnicia, jesli faktycznie taka diete stosjesz, szybciej niz inni zejdziesz z tego swiata. A teraz marsz do psychiatry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem jako fachowiec
Akurat ograniczylam do minimum, nie bede przez gowno tyla. To widac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahaha, kiepski z ciebie psycholog. Niby czym sie martwic? To forum zawiera rowniez dzial diety i stopka jest po to, by sie efektami dzielic. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WSZYSCY WIDZIMY
ŻE OGRANICZYŁAŚ LEKI :D LOL LOL LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghjk
znam kogos z twojego otoczenia i wiem, ze wpierdalasz duuuzo grubasie i wiecej gadasz i piszesz o dietach niz je stosujesz. idz sie nazryj paczkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×