Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takidylemacik

Pomoce domowe na stałe-macie płatne urlopy i wolne,gdy zatrudniajżcy wyjeżsdża?

Polecane posty

Gość takidylemacik

Pytanie kieruje do pań,które od kilku lat pracują systematycznie nu kogoś.W niektórych miejscach mam tak,że jak nie mogę przyjść np. z powodu choroby to jest oczywiste,ze tracę dniowkę.Natomiast jeżeli odmówi mi pracodawca,bo jest chory lub wyjezdża,to mam płatny stracony dzień,bo wiadomo,ze nie znajdę tak szybko jakiegoś zlecenia.jednak w pewnym miejscu pracodawca nic sobie nie robi z tego,ze często wyjeżdża i ja wtedy trace dniówkę.to samo jest jak jedzie na urlop-NIC.w innych miejscach "trzymają' mnie płacac minimum5o% lub zostawiaja klucz,żebym mogła posprzątać gruntownie,zrobić rzeczy,na które zreguły nie ma czasu w dniu pracy cotygodniowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sprzatam
ciesz sie,ze w ogole placa bo mi np wczoraj wieczorem napisali sms,zebymdzisiaj nie przychodzila bo sa chorzy jestem stratna,mam wolny dzien o ktorym dowiedzialam sie wczoraj wieczorem:O rozumiem jak ktos wyjezdza-ma urlop i wczesniej mi o tym mowia -z 2 tyg wyprzedzeniem ale wtedy tez nie placa i nie chca zebm przychodzila w czasie ich nieobecnosci chociaz klucze mam a powiedz jak ustalilas,ze maja placic gdzy odmawiaja ze swojej winy? i nikt nie robi problemu ze musi placic? chodze po kilkanascie lat ale jak mnie szanuja to wczoraj pokazali:O a wymowki maja rozne-maz chory,syn po dentyscie,wizyta tesciowej,potrafia tez napisac,zeby jutro nie prrzychodzic bo pani sama sobie posprzatala:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od tego jaką umowę podpiszesz. Niestety ale jak ludzie nie podpiszą stosownej umowy to im raczej wierzyć nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×