Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość miranda37

sprzedaż auta

Polecane posty

Gość Jolanta45

Jeśli chcesz szybko sprzedać samochód w dobrej cenie to warto udać się do komisu. Ja swojego Opla sprzedałam w bardzo dobrej cenie w www.komislux.pl. Potrzebowałam szybko gotówki ponieważ wyjeżdżałam za granicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dareczek102

Ja kupuję auta na aukcji poleasingowej EFL a sprzedaję do zaprzyjaźnionego skupu. Dwa razy już takie ruchy czyniłem i wszystko sie udało bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka77

Cześć,
Jestem studentką Położnictwa i piszę pracę magisterską na temat profilaktyki raka szyjki macicy i stosunku kobiet do szczepienia ochronnego.
Byłabym bardzo wdzięczna jeśli poświęciłybyście chwilę (dosłownie chwilę, ankieta jest dosyć krótka :) ) i wypełniłybyście tę ankietę, to ogromna pomoc dla mnie. Będę bardzo wdzięczna. Z góry dziękuję :)

Poniżej link do ankiety:
https://docs.google.com/forms/d/1V6oiq7k7s9lCM8B1Jn6uDSTLKu2knYHbB37jNo7dczs/edit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli chcecie pozbyć się samochodu w szybkim tempie to zgłoście się do skupu aut. W Trójmieście znajduje się całkiem niezły skup aut www.skupauttrojmiasto.com.pl Płacą tam bardzo dobre pieniądze za stare samochody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antoni

Allegro nie jest takie skomplikowane, a najkorzystniej tam wyjdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystawianie aukcji czy ogłoszeń w internecie to dobry pomysł lecz może to chwilę potrwać. Jeżeli naprawdę zależy Wam na czasie to pozostaje auto skup. Różne sytuacje są w życiu. Sam korzystałem z tego typu opcji i nie mogę narzekać. Podjechałem do http://www.autoskup.lublin.pl i wszystko poszło z górki. Od razu obejrzeli i wycenili moje auto, a następnie przeszło do rozliczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poszukuje dobrego mechanika, który naprawi mi wgniecenie w samochodzie, najlepiej jakiś sprawdzony Warszawa i okolice, może ma ktos kogoś żeby polecić warsztat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×