Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Watch

Pomóżcie w wyborze nazwy dla sklepu.

Polecane posty

Gość Watch

Witam serdecznie, Planuję odpalenie niedługo drugiego już sklepu z zegarkami (w ofercie m.in Tissot, Certina, Atlantic, Calvin Klein, Festina, Diesel i kilka innych). Jak dla mnie dobry, markowy (niekoniecznie megadrogi zegarek) na ręce czy to mężczyzny czy kobiety wiele mówi i wiem, że liczba osób myślących podobnie wzrasta - stąd już drugi sklep it. Prośba do Was jest taka - zapewne na Kafeterii udziela się wiele pomysłowych i kreatywnych osób. Jeśli mielibyście jakieś pomysły na dobrą, wpadającą w ucho i pamięć nazwę dla sklepu z zegarkami to byłbym bardzo wdzięczny gdybyście się wpisały. Nie obiecuję, ale jeśli, któraś nazwa wyjątkowo przypadnie do gustu, to pojawi się jakaś nagroda rzeczowa ;) [U]Nazwa może być polska lub też angielska. Najlepiej żeby jakoś wiązała się z zegarkami, czasem itp, ale jeśli ktoś ma dobrą i niekoniecznie powiązaną z tematem, to też będzie mile widziany.[/U] Bardzo liczę na Waszą pomoc, bo co masęęęę głów to nie jedna. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
dobry zegarek to taka wisienka na torcie więc może AKCENT ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez myslalam o tym co Allium, ale niestety niedobrze sugerowac klientom pogrzeb :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można nazwać tylko " purprowy " licząc na inteligencję klientów :) a co za tym idzie na wysublimowane potrzeby a co za tym idzie na pieniądze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chronometr :) Ale wole czasomierz. Haslo o mierzeniu czasu jest nosne ;-) Zawsze mozna "odmierzamy Twoj czas usmiechem dziecka" "odmierzamy dni do lata" "szczesliwi czasu nie mierza... chyba, ze maja zegarki firmy..." ja juz cala kampanie wymysle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogole Allium zajumalas mi nicka :o :D tez chcialam byc poczatkowo CZOSNKIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a figa :) wyhodowałam w ogródku jedyną porządna rośline - wielki , fioletowy czosnek chiński :) ile on pszczół przyciagał ..... piękny :) miał ponad 1 m wysokości a główkę wielkości średniej piłki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czosnku, co dzis tak pogrzebowo? A moze Ty Gothka jestes albo Wąpierzyca jakas? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a broń mnie Panie Boże :) wręcz pzeciwnie - jestem piewcą życia :) ale piosenka mi sie podoba , no i ten zegarmistrz .... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam - syn zrobił nawet z tego zdjecia plakat - wyglada jak profesjonalny obiekt :) a sfotografowany w częsci - jedn ćwiartka wystajaca z kąta zdjecia - wyglada jak obca planeta na tle zielonych żywołotów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi tez sie podoba, ale poczekalnia czasu kojarzy mi sie znow ze staroscia, pozniej z domem starcow i pozniej... no wiadomo :) Czosnku zdjecia masz? Mi jedynie skrzydlokwiat przetrwal, w domu. Smaczny byl ten czosnek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety , nie mam go na żadnym " garnku " - ale sobie założę - to jak siesotkamy to ci prześle . On nie jest do jedzenia - to czosnek ozdobny :) dokupiłam w tym roku jeszcze kilka , roznych rozmiarów - mama zamiar wyhodować cały kawałek takich fioletowo- zielonych kul :) spróbój - mozę ise udać nawet w doniczce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem kreatywna - spróbuj - matko kochana ....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Watch
Dzięki. Czekam na inne propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam małą produkcję
Prośba do Was jest taka - zapewne na Kafeterii udziela się wiele pomysłowych i kreatywnych osób. Jeśli mielibyście jakieś pomysły na dobrą, wpadającą w ucho i pamięć nazwę dla sklepu z zegarkami to byłbym bardzo wdzięczny gdybyście się wpisały. Nie obiecuję, ale jeśli, któraś nazwa wyjątkowo przypadnie do gustu, to pojawi się jakaś nagroda rzeczowa - nazwa taka sama jak pierwszego sklepu. zapytaj księgowej czy taka sama nazwa drugiego sklepu może robić różnicę w opodatkowaniu. nasze polskie prawo jest naprawdę popierdolone :O - kreatywność i pomysłowość to w zasadzie wykorzystywanie swojej wiedzy. niestety nie wiele osób może pochwalić się dużą wiedzą życiową i biznesową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam małą produkcję
nazwa taka sama jak pierwszego sklepu - tak jak żabka otworzysz swoją sieć sklepów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Watch
ta sama nazwa z kilku powodów nie wchodzi w grę. Nie brak mi kreatywności, ale nie jestem jakimś zapatrzonym w siebie osobnikiem, który myśli, że wymyśli najlepiej sam. Dlatego też poprosiłem o propozycje innych. Nawet coś ot tak rzucone, można podchwycić i wpleść w jakiś do niedawna całkiem nierozważany wątek. O co chodzi z tą wiedzą życiową i biznesową? Nie zajarzyłem. Piszesz to do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam małą produkcję
O co chodzi z tą wiedzą życiową i biznesową? Nie zajarzyłem. Piszesz to do mnie? pisze ci z czego wynika kreatywność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam małą produkcję
bez wiedzy nie ma kreatywności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Watch
dzięki. Doceniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×