Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Michalina 40 lat

Wysoki cholesterol.

Polecane posty

Gość merdu merdu pierdu śmierdu
żebyś się czasem nie zesrała agata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma co sie
Agatata8161q,cholesterol mozna miec i 400,to nic grożnego,wiec nie rozumiem po co komu takie drogie i mało przydatne produkty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosisz i masz
1. pełna Terapia Gersona 2.resveratrol Poszukaj temat dot. migreny, jest tam szreg istotnych linków, może coś wybierzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamkovva
Ja już od kilku lat walczę z wysokim cholesterolem, głownie dietą, ale też poprzez aktywność fizyczną. Wyniki nie są jednak do końca zadowalające i od grudnia zaczynam łykać tabletki Sterolea, lekarz mi je polecał, mam nadzieję, że coś dadzą i poziom złego cholesterolu się obniży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesia254
Moja mama bierze LBalance, b.dobre ziołowe tabletki cholesterol miała 311 po miesiącu 241 trójglicerydy 245 po m-cu 172 Wcześnie brała tabletki przepisane przez lekarza zaczęła drętwieć jej ręka , myślała , że to od serca okazało się ,że to skutek uboczny tabletek. Teraz jest dobrze. tel;694954933

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat moja mama ma podwyzszony cholesterol a jak wiadomo wpływa to na serce. boje sie ze w pewnym momencie bedzie miala lekki zawal i nawet tego nie sprawdzi. Znalazłam takie testy do wykonania w domu Testy Serce zawał mięśnia sercowego. MOże je kupić mamie aby w razie jezeli poczuje ucisk to z nich skorzyatała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montgomeryzkosmosu
jak to ludze roznie pojmuja tzw zdrowe odzywianie :-) "zdrowo odzywiac tzn. smaze na oleju rzepakowym, do surowek stosuje oliwe z oliwek. Pije 1,5 mleko, do smarowania uzywam margaryny, bardzo lubie ser zolty, ale jem w normalnych ilosciach, mieso wieprzowina tzn. lopatke. Moze ktos ma jakas tabelke aby zmniejszyc cholesterol." nie mam dla Ciebie tabletki, tylko rade, bys raz na zawsze odstawila mieso, szczegolnie wieprzowe, przestala SMAZYC, smarowac pieczywo margaryna, zaczela pic zamiast mleka wode, swieze soki z warzyw i owocow. I duzo ruchu na swiezym powietrzu. Powodzenia w zmianie nawykow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaoglu
Warto przerzucić się na dietę bogatą w ryby, Skandynawowie i np. ludność Okinawy jedzą duże ilości ryb i wśród nich notuje się bardzo mało przypadków zawałów serca czy udarów. Nie warto natomiast kupować ryb marketowych, czyli pangi i mintaja, bo są przesiąknięte rtęcią, hodowane w tragicznych warunkach w Chinach, w zanieczyszczonych wodach. Z tańszych ryb dobra jest tilapia, no a najlepsze dla cholesterolu będą tuńczyk, łosoś, pstrąg i inne wysokiej jakości ryby. Oprócz diety, pomocne w zbijaniu poziomu cholesterolu są suplementy z kwasami omega-3, np. MorEPA http://drlucas.com.pl/bluza - chyba najlepiej przyswajalne omega-3 na rynku obecnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizabet1947
Polecam ożywać olej Golden Drop do picia,smażenia,surówek dobry w smaku naturalny suplement LCBalance mama w ciągu m+ca obniżyła z 283 na 222,5 olej używa caly czas jest tylko w sprzedażny sieciowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zioła Tybetańskie przy okazji odchudzania i zmiany szybkości przemiany materii bardzo dobrze czyszczą organizm z różnych toksyn. Dodatkowo to zdrowy i sprawdzony sposób na obniżenie cholesterolu i pozbycie się zbędnych kilogramów. Polecam wszystkim szczerze z autopsji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattuska
Idz lepiej do lekarza, bo nie wie czy na takich ziołach dobrze wyjdziesz. Ja sama też zaczełam to leczyć. Teraz jestem w trakcie przyjmowania Amlatora. Ale przeszłam tez badania lekarskie. U mnei wykryto jeszcze nadciśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathinkaa
Zgadzam sie, a co do leku Amlator to na pewno przy takich dwóch występujących stanach chorobowych bedzie sprawdzał sie rewelacyjnie. Oczywiscie najważniejsze jest to zeby jednak odwiedzać systematycznie lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka_19876
Korzystaliście z preparatu co się nazywa Cholesterol Stop? Bo szukałam opinii na temat tego leku i nie wiem co myśleć. Może możecie coś opowiedzieć mi o tym produkcie? Opłaca się go używać, testowaliście zamienniki? Tutaj zanalazłam trochę komentarzy o Cholesterol Stop: http://www.listalekow.pl/cholesterol-stop/ - uważacie, że to rzetelne informacje? Wolałabym się nie i roztrwonić bezsensownie pieniądze, dlatego pytam Was. Dzięki za wszelkie porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedz duzo jajek i pij zielona herbate a reszte zostaw dla organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie cholersterol jest taki grozny tylko wysokie trojglicerydy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie jest grożne jak masz naczynia szczelne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapkapulapka
Podstawa to zastąpić tłuste mięsa tłustymi rybami (są bogate w kwasy omega-3) lub olejami roślinnymi (np. rzepakowym, który ma najlepszy skład tłuszczowy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kumaty
Dla wszystkich, którzy mają obiekcję czy masło czy margaryna zareklamuję książkę dr. Natashy Campbell McBride "Zespół psychologiczno jelitowy GAPS." Jest tam o chelesterolu osobny rozdział i po jego przeczytaniu włosy jeżą się na głowie. Nie wspomnę już o wielu innych informacjach. W książce tej nie ma miejsca na teorie spiskowe, jest to solidnie przygotowana pozycja. Wasze zdrowie w waszych rękach. W internecie każdy znajdzie to czego szuka w tej książce są FAKTY, niezaprzeczalne i jak nie daj boże ktoś w waszej rodzinie bierze STATYNY to zróbcie mu prezent, bo lepiej wydać na książke niż na tabletki, które ....... I dodam, że jak najbardziej można sobie poradzić z cholesterolem bez tabletki, dietą - szczegóły w książce Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to jest wysoki cholesterol i czemu on przeszkadza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sporo ciekawych informacji na temat cholesterolu wygrzebałam z komentarzy pod arykułem jaki kiedys czytałam-niektórzy mieli ciekawe doświadczenia związane z wysokiem poziomem cholesterolu http://www.dobradieta.info/46,cholesterol.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.11.13 [zgłoś do usunięcia] gość.Nikt nie umie odpowiedzieć co to jest wysoki cholesterol i czemu on przeszkadza???hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorzffff
Ja walczyłem wysokim cholesterolem kilka lat. Lekarz powiedział, że jak się nie wezmę za siebie to mogę się doprowadzić do zawału. Stosowałem różne sposoby na obniżenie cholesterolu a znajomy polecił mi te sposoby i pomogło http://cholesterol.dozdrowia.com/jak-zbic-cholesterol-bez-lekow.php Udało się obniżyć cholesterol bez leków. Czuję się dobrze, więcej się ruszam a mój lipidogram się poprawił. Nie poddawajcie się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zjadam 9 łyżeczek płatków owsianych górskich dziennie, jem je na surowo popijam wodą, surowe dlatego że gotowanie zabija witaminy, mi pomagają, musisz spróbować, poczytaj o płatkach owsianych to dowiesz się więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz45
Ja miałam podwyższony cholesterol i ciśnienie od 2 lat. Lekarz mówił, że jeśli się za siebie nie wezmę. Znalazłem ciekawe sposoby na obniżenie cholesterolu tutaj http://cholesterol.dozdrowia.com/jak-zbic-cholesterol-bez-lekow.php Lipidogram się poprawił i czuję się zdrowiej. Dobrze jeść mniej a częściej Michalina sama dieta nie wystaczy istotny jest również ******* ćwiczenia. Ja chodzę co drugi dzień na godzinę na basen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adas teraz przeskoczył sam siebie,poleca programy ktore to jemu powinny pomóc w chorej psychice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×