Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Michalina 40 lat

Wysoki cholesterol.

Polecane posty

Gość gość
Olej z wiesiołka (polecam polskiego Gala) skutecznie obniża poziom złego cholesterolu i jest produktem naturalnym. Jak już się wejdzie na leki, to leczenie trzeba kontynuować. Moim zdaniem nie ma to sensu, jak cholesterol można obniżyć samemu (wiesiołek, zdrowa dieta, aktywność fizyczna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jupoja
Oj tez miałam z tym problem i to przez długi czas. Zmieniłam dietę i zaczęłam pic herbatę konopna z MolPharmy - w zielarskim mi babeczka poleciła. Po dwóch miesiącach poziom złego cholesterolu znacznie się obniżył co mnie bardzo cieszy bo uniknęłam dzięki temu brania leków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie wciskajcie tyle węglowodanów to i cholesterol nie będzie się tak produkował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz za wysoki cholesterol, to kup sobie w aptece suplement Herbaya ze sterolami roślinnymi, bo naprawdę skutecznie obniża poziom cholesterolu ( zamiast sproszkowanych roślin jak większość suplementów, zawiera ekstrakty roślinne). Sprawdziłam na sobie i wiem, że jest skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim odpowiednia dieta (chude mięso i nabiał, ryby morskie, oliwki, awokado, orzechy i nasiona) i trochę ruchu! A jeśli nie wiemy jaki mamy poziom cholesterolu, to warto wybrać się na badania, albo zrobić sobie takie badanie w domu - https://sklep.domowelaboratorium.pl/product-p ol-269-Cholesterol-TEST.html Kilka tygodni temu robiłam ten test - wystarczyło lekko nakłuć palec, umieścić na wyznaczone pole i chwilę poczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netaszczepanika
Najprostsze i naturalne sposoby na obiżenie cholesterolu są najlepsze, od lat zmagałam się z wysokim cholesterolem, koleżanka dała mi kilka porad, troszkę ruchu, produkty, które obniżają cholesterol i mega różnica, polecam http://shareinfo.pl/jak-skutecznie-obnizyc-cholesterol-domowymi-sposobami-nie-daj-sie-zlemu-cholesterolowi/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tiaaa... ciekawe jest to, że w 1971 roku - norma cholesterolu wynosiła 400 a teraz poniżej 200, czyżby dziwny zbieg okoliczności?:) Jeśli ktoś z was rzeczywiście ma wysoki cholesterol, to może sobie pobrać proargi9+. Kupuję ten produkt dla siebie i całej rodziny od roku czasu i nie mamy już problemu z nadciśnieniem ani podwyższonym cholesterolem, ale uwaga: ten produkt jest tylko dla tych osób, które szukają naturalnych rozwiązań. Jeśli ktoś chce brać całe życie leki, to niech nawet nie zagląda. Zajrzyjcie sobie na http://synergypoland.pl jest tam masa informacji o tym produkcie i o korzyściach jakie daje, nawet mój znajomy lekarz kardiolog go stosuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiszori
Z tego co wiem takie suplementy jak oeparol wspomagaja prace serca i obnizaja cholesterol ja zamierzam sobie cos takiego kupic bo wydaje mi sie, ze tez mam problem z cholesterolem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość7777
nudzi mi sie i opowiem Wam bez sciem i zbednego pie*****enia jak w przeciagu 5 miesiecy uratowalem sobie zycie, calkowitego mialem 400 trojgliceryd 1200 i tak dalej... otoz podstawa to zero wieprzowiny sera slodyczy! nawet zdziebko! jesli jestes zarłok na poczatku będzie ciezko jak mi. oto moja dieta mozna ja zmienic w miare uznania np śniadanie: razowy chleb (byle nie z pasztetem i serem) 2 banany jogurt naturalny. polecam tez kupic blender i miksowac owoce pic to w kazdej chwili kiedy tego potrzebujesz. z mies tylko kurczak najlepiej piers z piekarnika (nie smazony) z warzywami i olejem lnianym (lej duzo oleju na warzywa) zero cukru! zapomnij o slodzeniu kawy czy herbaty ! jezeli robisz zakupy i kupujesz gotowe produkty zwracaj uwage na ilosc tłuszczu (jak najmniej) . Jedz kazdego dnia garsc orzechow. i w sumie jedz jak najmniej a zdrowo. Zaden smalec!Zapomnij o statynach! wystarczy lipi forma ale to nie wszystko jak bedziesz w aptece kup takze pokrzywe do zaparzania kosztuje 7 zl ( skutecznie obniza) np w sieci sklepow netto zauwazylem herbatke na cholesterol za 4.99 zl (i stosuje do tej pory) . lipi forma pokrzywa i ta cherbatka a cholesterol sie podda! obiecuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość7777
ucielo mi odpowiedz , jeszcze jedna wazna rzecz to ruch jesli nie chcesz isc na siłownię basen czy biegac koniecznie skacz na skakance ni tylko cholesterol drastycznie sie ureguluje ale jesli jestes kobieta i do skakanki dozucisz zwykle przysiady Twoje cialo zmieni sie i nabierze fajnych ksztaltow . A wiec do dziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z pewnością warto zamienić węglowodany proste (cukier, napoje słodzone, słodycze, produkty przetworzone, produkty mączne białe) na te złożone (pełnoziarniste produkty, owoce i warzywa, produkty niskoprzetworzone, grube kasze). Więcej o diecie obniżającej cholesterol znajdziesz tutaj: http://bonavita.pl/dieta-na-obnizenie-cholesterolu-czego-unikac-przy-wysokim-cholesterolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mazurek92
Cholesterol może wziąć sie tak naprawdę od wszystkiego. Moja rada -> Dieta! Ale dieta, która jest dopasowana idealnie pod Ciebie. Ja też jadłam zdrowo, oliwa, margaryna, uważałam co jem itp. Mimo tak samo jak Ty wyszedł mi baaardzo wysoki cholesterol i powiem szczerze przeraziłam sie :(! No i zaczeło się poszukiwanie wyjścia z tej sytuacji i trafiłam w internecie po meega długim szukaniu czegoś sensownego na iGenesis Moduł HEALTH - BOMBA! Wyniki badań umożliwiają stworzenie planów żywieniowych np przy walce z cholesterolem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasta

Kupiłam wspomniany ekstrakt herbaya i biorę go regularnie do tego przeszłam kuchenne rewolucje we własnym domu i wiem co mi szkodzi i czego mam unikać. Poziom cholesterolu zaczął się mieścić w normach a ja nawet zaczęłam uprawiać sport. Mało tego, bardzo mi się podoba ćwiczenie z innymi koleżankami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiajka

przy wysokim cholesterolu zalecana jest przede wszystkim zmiana diety, ale ja mam wysoki cholesterol mimo tego, że dobrze się odżywiam, regularnie ćwiczę. Dlatego zdecydowałam się na specjalny suplement herbaya z fitosterolami, żeby zbić skutecznie poziom cholesterolu

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nipka

no tak dieta i ruch. ale mozna dodatkowo sie suplementować.  ja piję kombuchę. i uważam że dzięki niej udało mi się trochę zbić wysoki poziom cholesterolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×