Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciezkadecyzja

seks i pieniądze a młodzieńcze lata

Polecane posty

Gość ciezkadecyzja

Jestem w bardzo trudnej sytuacji, mimo iż ojciec dość dobrze zarabia (mieszkam tylko z nim ) to nie daje mi wystarczającej ilości pieniędzy. Nie to, że wydaje w 1 dzień wszystko co dostaje. Dostaje 50 zł, to ma mi starczyc na ubranie się, środki higieniczne oraz na dojazdy do konia (ok 10 zł w obie strony) zdecydowalam sie na seks za pieniadze. Jednak sie troche boje, nie jestem pewna. trafilam na super oferte, ale koles chce az 4 orgazmow, ile to moze trwac? tak, dobrze widzicie nie jestem gotowa na taki krok, ale rozmowy z nim nie wystarczaja, proszę, proszę pomóżcie.. próbowałam znaleźć pracę - bezskutecznie, mieszkam w małej mieścinie. to już jutro ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięćdziesiąt złotych to sobie można w duupę wsadzić i tak żyć w tym kraju nawet przez miesiąc, udając pajaca oczywiście :O Lub jak kto woli wcielić się w kukłę lub pacynkę, bo marionetkami to już jest problem. :O Cóż własny ojciec nie zainwestował w Ciebie, więc radź sobie sama. Nie nam to oceniać, choć jesteś dobrym kąskiem, by Cię publicznie zmieszać z błotem. Za to że nie możesz żyć normalnie tylko kurwwić się za pieniądze, bo jakiś do chuuja niepodobny musi mieć ciągle wiosnę nad głową. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te 50 zł to na tydzień, czy na miesiąc? dobrze, że ja nigdy nie miałam takich problemów z pieniędzmi od rodziców. zawsze jak czegoś chciałam ( w granicach rozsądku) to w końcu to dostałam. jeszcze babcia mi zawsze dokładała i do dzisiaj to robi. pogadaj z tym ojcem. czasem trzeba pomarudzić, żeby rodzic zauważył, że ci naprawdę na czymś zależy. może on nie ma wyobraźni i nie wie ile wszystko kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Take it
Niestety taka sytuacja niszczy niejednokrotnie ludzi dobrych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale coś mi przyszło do głowy. skoro twój ojciec dobrze zarabia to musi cię utrzymywać. wiesz, że jeśli się uczysz to w takim przypadku można wystąpić do sądu o alimenty? zależy też ile masz lat. jak się nie uczysz to się zapisz do jakiejś szkoły państwowej gdzie jest mało chętnych. na pewno dostaniesz więcej pieniędzy z alimentów niż 50 zł. chociaż jak on płaci za mieszkanie i cię żywi to trochę ci odchodzi kosztów. ubrania możesz kupić w lumpeksie na wagę. jakieś tańsze mydełko i jakoś to by było. dojazdy to zależy gdzie i ile kosztują. hmmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misterrr
niedoswiadczona masz gg chcialbym Cie cos zapytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może najwyższa pora usłyszeć o Greczynkach, które kończą w holenderskich czy niemieckich burdelach. :O No gdzie przecież to boginie :O Im nie przystoi. :O Jak dziwki to tylko z Polski, Ukrainy ( te są najlepsze, bo jakiś chuuj z Polski zareklamował jako odkurzacze ) Była jakaś reakcja ze strony rządzącej. :O Nawet najmniejszej noty dyplomatycznej z przeprosinami za zachowanie jednego, gównianego cele bryty ? Kto wybrał ten rząd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szyderca.,.,
Syp się kurwa... bo przecież pracy nie ma ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koksuj
jak ojciec zarabia to powiedz, że coś chcesz a nie kurw się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to mamy sądarze, kogo Polacy nie lubią. :O :O :O Kurrwa niech oni lepiej zajmą się statystyką długości członka obywatela polskiego. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezkadecyzja
No to nie wiem co robic :-( no ja w sumie mam 17 lat ale bardzo lubie seks, anal już tez robiłam niejednokrotnie ale nie wiem jak to bedzie dlugo bo on he 4 orgazmow a ja miałam zawsze tylko jeden. A kasa sie jednak przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieje, ze to prowoka
cja. Chociaz ja moze za powaznie podchodze do ludzi.Jesli to jednak prawda ze masz takie "plany" to zanim to zrobisz szukaj innego zarobku. To niszczy psychike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile za te 4 orgazmy jest
skłonny zapłacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariner
skoro stac was na jazde konna i lekcje to mysle ze ociec cie zna i wie ze takie wyzylowane kieszonkowe powinno cie nauczyc ekonomii.50 zl jako kieszonkowe w zupelnosci powinno ci wystarczyc jesli on pokrywa wydatki "na konia" A co do seksu za pieniadze to przestrzegalbym bo moze sie okazac ze bylo to niewarte zaangazaowania.Latwy zarobek kusi ale szkody psychiczne sa duze i nie wiadomo czy to przetrwasz bez kaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezkadecyzja
Już ktoś pytał o to, te 50 zł dostaję na dzień w dni robocze więc trzeba zaoszczędzić też żebym miala na weekend a to nie jest łatwe bo zazwyczaj już po piątkowej imprezie jestem bez kasy. Myślałam że potraktuje to od czasu do czasu jak taki zastrzyk gotówki i tyle :-) a ten koleś ma 40 lat i płaci mi 1500 zł ale za komplet więc mszę robić analka i oralka. Więc powinnam dać spokojnie rady i sie nieangażować przecież w nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezkadecyzja
Ktoś się pode mnie podszywa. Nic takiego nie robię. Nie imprezyję. Dostaje na miesiąc. A co do kona to musi byc ruszany 3-4 razy w tyg :c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompotzmaku
tak jak mój kon... 2-3 razy w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×