Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wkurzonaaaaaaaa

depilacja bikini

Polecane posty

Gość czarnaa kawaa
Czytałam o tym, że faktycznie po kilku zabiegach efekty depilacji laserowej i epilfree są porównywalne. Fakt, że epilfree trzeba wykonać więcej razy, ale jest to też zabieg bez porównania tańszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Girma
Kompletna amatorka. Może dziewczyna się dopiero uczyła tylko się nie przyznała. I takim sposobem robiłaś za królika doświadczalnego... Brak słów... Dlatego ja wole iść do profesjonalnego salonu takiego jak http://kosmetyka-laserowa.pl na depilacje laserową. Bezpieczniej i mam pewność że mi krzywdy nie wyrządzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wole tradycyjne metody bo niby laser jest bezpieczny ale to się dopiero okaże za kilka lat. Jednak jest to niezbadana ingerencja w skórę i nie da się powiedziec dzis czy następne pokolenie lub za kilka lat nie przyniesie jakiś działań ubocznych. No ale jak zwykle to się odbywa - zostanie przetestowany na ludziach... Polecam jednak tradycyjne metody depilacji: http://salon-kosmetyczny-bytom.pl/depilacja_kawaii_bytom.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do zaoferowania 20% rabatu na pierwszy zabieg depilacji laserowej (laserem diodowym Light Sheer) w Laser Delux na terenie całej Polski. Osobiście korzystam z usług salonu w Sosnowcu, panuje tam bardzo miła, kameralna atmosfera, zero skrępowania. Panie są sympatyczne i uśmiechnięte. Jeśli jesteś zainteresowana otrzymaniem rabatu napisz do mnie. Mój mail : madda.lena@o2.pl Na prawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauulaWWa
Warto na tego typu depilacje udać się do sprawdzonego miejsca. Ja bym ie ryzykowała... ze swojej strony polecam SkinConcept na Branickiego w wwie, miejsce z klasą. ceny mają ok, a poziom usług jest wysoki! http://www.skinconcept.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kik99
A ja odwiedziłam salon kosmetyczny Laser Glamour w Łodzi http://www.laserglamour.pl/ i już zapomniałam, jaką niedogodnością jest depilacja bikini. Depilacja laserowa to jest to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zrobilam sobie np depilacje laserowa bikini. Swietne rozwiązanie, bo bezbolesne i szybkie. Zabieg robilam tutaj www.centrumpodplatanem.pl polecam każdemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaletka
ale latem nie powinno wykonywać się depilacji laserowej bo po niej nie można wychodzić na słońće wiec co mi po tkim zabiegu latem jak i tak będę musiała się kryć przed słońcem. w wakacje to lepiej pomysleć o innych rozwiązaniach ja poszłam na epilfree, szybciej i bez bólu, no i mogę wychodzić na słońce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gemerka3
Zbliża się jesień tak wiec jest to w zasadzie najlepszy czas na wykonanie depilacji. Skóra dzięki temu będzie bardzo dobrze przygotowana do następnego sezonu. Polecma poczytać sobie o nowym laserze dostępnym w Polsce: http://vectusgdansk.pl/ Jest to laser Palomar Vectus.Laser bardzo skuteczny,zostawia w tyle wszystkie lasery typu IPL czy light sheer.Bardzo nowoczesna metoda. Obecnie można się na niego zapisać w Clinica Dermatologica w Gdańsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Depilacja laserowa to najlepsze rozwiązanie jeśli chodzi o usuwanie włosków. Kilka zabiegów i spokój do końca życia. W salonie Vici w Krakowie wykupiłam sobie promocję "No limit". Zapłaciłam 1999 zł i przez cały rok mogę bez limitu korzystać z zabiegów depilacji laserowej na małe partie ciała :) Dzięki temu już niedługo pozbędę się całego zbędnego owłosienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azelak
Najlepszym wyjściem jest depilacja laserowa. W dzisiejszych czasach istnieją na rynku lasery oraz odpowiedniki lasera np. najnowszej technologii laser sptf+, które nie powodują bólu podczas zabiegu, a jedynie delikatne "ukłucia" i są w pełni bezpieczne. Wykonuje się 6-10 zabiegów takim sprzętem w zależności od indywidualnej tolerancji, w odpowiednich odstępach czasu i można się cieszyć wspaniałym efektem przez dobrych kilka lat. Idealnie gładka skóra, bez wrastających włosków, bez podrażnień i bez obaw gdy wyjeżdżamy na wakacje. Polecam z czystym sumieniem;) W Krakowie polecam odwiedzić Clinic Vivien: http://vivienclinic.pl/ każdego miesiąca promocja na inną partię ciała, -50 % przy pierwszym zabiegu, konkursy i wiele innych korzystnych ofert. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja depiluje się sama w domu we własnym zakresie. Do takich zabiegów dużo nie potrzeba i w cenie jednego takiego zabiegu w salonie kosmetycznym można kupić zestaw działający na kilka zabiegów. W tym celu kupiłam sobie gotowy zestaw na allegro za 60 zł i krem znieczulający z lidokainą. Takich zestawów jest masę i na pewno można kupić taniej a krem z lidokainą kupiłam na www.naporost.pl za 33 zł . Taki krem pomaga w znieczuleniu miejscowym skóry przed wyrywaniem włosów (wiadomo że to uczucie nie jest przyjemne). Ogólnie jest problem z tym kremem żeby dostać w rossmenie albo w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najlepiej pójść do profesjonalnego salonu. Ja byłam w Warszawie w Klinice Miracki przy ul. Komisji Edukacji Narodowej 54 i jestem mega zadowolona! Zabieg szybki i mało bolesny. Pełna obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze przycinam na krótko.Na plażach naturystów to wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marchewkaewka
A ja już mam spokój. Co prawda z lasera u mnie nici, bo lekarz zabronił, ale zrobiłam sobie zimą serię epilfree. Czyli najpierw pasta cukrowa, potem epilfree intim. Kilka zabiegów mniej więcej co 6 tygodni. Teraz już mało co odrasta i mam spokój na długie miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgochna23
Ja też uważam, że laser jest najlepszy. Nie ma sensu się cały czas męczyć, a tu raz przeżyjesz i jest cudownie hihi:) Ja laserowo sobie zadziałałam w Klinice Miracki www.klinikamiracki.pl i jestem bardzo zadowolona. Najlepiej udać się do specjalistów i dokładnie zapytać jak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam przez pewien czas przy depilacji Emla, ale ostatnio się przerzuciłam na Swiss Medical. Taniej wychodzi, na dłużej wystarcza i lepiej znieczula. I tez nie ma tutaj problemu z chodzeniem do lekarza i proszenie o receptę, bo lek można sobie zamówić bez takiej formalności. Dokładny opis działania i zasady stosowania są opisane na www.zenn.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem za Epilfree. Laser nie nadaje się do jasnych włosków i mnie osobiście boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heszka
fakt, robiłam depilację w Klinice Miracki i faktycznie doskonale to zrobili. pare takich zabiegów i mam problem z głowy:) muszą mieć dobre lasery:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie zastanawiam się nad depilacją metodą Epilfree. Mam już ją przetestowaną i sprawdzoną, więc czemu nie spróbować i na bikini. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ile laserowa depilacja bikini wystarcza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
appia - zdecydowanie polecam - ja już też jestem po tym zabiegu - najpierw z pewną dozą niepewności i lekkiego wstydu ale wizja wakacji bez problemowych włosków zdziałała swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×