Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

makumba123

co myślicie o v34?

Polecane posty

Gość To stara kurwaaaa
Model rocznikowy 34 i chce się tutaj dowartościować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czego bym nie pomyślał o V34 albo o Dark to i tak zawsze dostaję erekcji i nie mogę pracować :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość \\\\\\\\\\///////
Ona ma 36l i kobiecoś rozkwita od 16-25, póżniej już tylko więdnie, ale starsze panie też musza sie dowartościować. Cyc opada wargi tracą jedrność, dziura sie zwieksza 😭 smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariner
Pani prof Wislocka twierdzi ze kobiety w przeciwienstwie do facetow po 25 roku zycia pod wzgledem sensualnosci i seksualnosci " krzywa im rosnie " i apogeum swej kobiecej zmyslowosci osiagaja w wieku 35-45 lat. Jesli rzeczywiscie ma 36 latek to oznacza ze wie jak korzystac ze swego ciala aby sie wzbogacic o nowe doznania :).Szkoda ze nie jest z Wielkopolski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kobiety(...) apogeum swej kobiecej zmyslowosci osiagaja w wieku 35-45 lat." Sprawdzone & potwierdzone :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak znalazl sie jakis adorator spod czarnego nicka,:-) teraz jak wiem ze ma tyle lat co piszecie tym bardziej jestem napalony. V34 nie przejmuj sie glupimi docinkami sa tacy ktorzy uwazaja Cie za super kobiete pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dzieciata i mężata
kobita z małej miejscowości, z nudną biurową robotą i dostępem do netu nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgadzam sie to
Kobieta która zyje w necie tak jak w realu nie moze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgadzam sie to
Tak, ja tam nie kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjete.No fakt ale zanim zdecydowalem sie zaczernic nick nieco od siebie dodawalem, poza tym dosc dlugo obserwuje co sie tu wyrabia i dodawalem swoje pod pomaranczowymi nickami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli zdania są podzilone:P a szczególnie jesli chodzi o kobiety:P wiekszosc chyba zazdrosna, faceci zas 90% podoba sie pani v34.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem co wiem
Jest swietna. Prawdziwa w pisaniu bo to co pisze ma przekladnie na to co widzialem w realu ;) ocieka erotyzmem choc nie na zasadzie ubierania panterki i białych kozaczków. We wszystkim widac ten umiar i poczucie smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalamiii
prawie czterdziestoletnie babsko śliniące się do co drugiego zajętego faceta z kafe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
to ja od siebie dodam że....albo nic nie dodam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan v34
oj żal jakieś wieśniarze dupę ściska... no fakt - nie każda ma tyle klasy i uroku co Vii...dla wielu pań to nieosiągalny poziom - stąd pewno taka frustracja. Ten wdzięk i aura kobiecości...dla zazdrosnych pomarańczy za wysokie progi Vii 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×