Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

makumba123

co myślicie o v34?

Polecane posty

Gość Doktor Drejfus
a co ma do tego kolor nicka, głupia kobieto? i kto pisał o tym, że zdjęcia miałyby być na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empiryczne doznanie
Wiem ze ona jest teraz na innym temacie, i mam takie wrazenie że robi sobie dobry PR :) Bo zdj z palcem w ustach ??!! :classic_cool: padłam, al;e tak pewnie za chwile pomarańczka napisze że ma z nią kontakt i jest cudownie piekna, niesamowicie inteligentna itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz poprosimy "Dorotę" o posklejanie tych danych i stworzenie portretu psychologicznego :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empiryczne doznanie
Rozumiem, że to zdj miało być erotyczne seksowne i działać na męskie zmysł----palec- penis. Dla mnie to żałosne, ale jezeli komuś to sprawia radość, panowie nie realizujący sie w zyciu codziennym jadą pod te zdj to czemu nie. Ciesze sie że są tacy ludzie, śmiech to zdrowie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
empiryczne doznanie Fał pisze, że jest atrakcyjna bo to prawda, ma pisać, że nie jest, żeby czasem ktoś nie posądził jej o kompleksy?:D A to, że potrafi "kręcić" facetami jak chce to inna sprawa:D, ale nie bądź zazdrosna pomarańczko, wszystkiego można się nauczyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariner
osmielam sie zauwazyc ze facet sam sie "nakreca" :) a v34 to inteligentka babka i jet OK .Nie wiem jak wyglada ale mysle ze ma umysl ktory moze sie podobac :) czyli piekny umysl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empiryczne doznanie
Hahahahah zazdrosna? A czego jej można zazdrośćić?! Dla mnie to załosne, jaka jestem piekna....., jaka seksowna........., jak sie slinią.... na mój widok.... :o I to zdj, Tylko że JA WIEM, że kobieta atrakcyjna nie ma takiego parcia na podkreslanie tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor Drejfus
empiryczna, nie napinaj się tak, bo ci żyłka w oku z nerw pęknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empiryczne doznanie
Nie mi nic nie pęknie, bo nie ja mam parcie na kreowanie swojego kurewsko seksownego wizerunku na forum... Martw sie o swoje hahahah 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor Drejfus
niby ci to tito, ale pienisz się co najmniej jak tabletka alka zeltzer w szklance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyżby ten temat to było swiadectwo ze jestem erotycznym tematem na kafe? :classic_cool: ::D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda to?
empiryczna-parcia na lans nie masz,bo moze obiektywnie zakladasz z gory brak powodzenia v34 jest bardzo ciekawa babeczka...gorzej z niektorymi jej adoratorami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaprzeczam:classic_cool: to jest dowód na to, że to jest dobry temat do kłótni, teraz takie są bardzo modne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma to jak
Łechtać swe ego udając kilkunastu adoratów pod pomarańczowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzicha Kajdanowicza tez udaję :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzisiu😘 chętnie wyjaśniłabym o co chodzi, ale jak widzisz to nie jest temat o mnie i nie mam zamiaru "nabijać" tu więcej postów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor Drejfus
w sumie jakbyś i mnie Vee poudawała, to mógłbym się bezkarnie pobawić Twoimi cyckami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zaraz sama ze sobą zaczne prowadzic bardzo ekscytujacy erotyczny dialog :classic_cool: Zdzisiu chcesz ciastko? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość informatyk___
V.34 to standard w komunikacji rekomendowany przez ITU-T, charakteryzujący się pełną transmisją dwukierunkową pomiędzy dwoma modemami wdzwanianymi (połączenia dodzwaniane, ang. dial-up) przy przepustowości łącza do 28,8 kbit/s. Inne dodatkowo zdefiniowane przepustowości to: 24,0 kbit/s, 19,2 kbit/s a także przepustowości, które są dopuszczalne przez zalecenia V.32 i V.32bis. (wikipedia) A ja myślałem że V34 to jakiś model Volvo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doktor Drejfus---> boje sie organów ścigania :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przekupuj Zdzicha, bo nie będzie obiektywny w osądach na Twój temat. Starczy, że mi płacisz jpgami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
informatyk___---> jak iskra :classic_cool: i do tego dobrze garazowana :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dark ile wysłac ci jpegów aby powstało kilka takich tematów?:D:D:D dobrze sie przy nich bawię :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no 1 sztukę, ale tym razem swoją, a nie seksownej sąsiadki. Myślisz, że ten temat jest mojego autorstwa? Nieee, chyba byłam trzeźwa 17tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dark nie mam tak seksownych sąsiadek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×