Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ert24

Dlaczego kobiety nie podrywają i nie pokazują, że im zależy?

Polecane posty

Gość Remicja
Kobiety mniej śmiałe najczęściej po prostu doświadczenia nie mają i ta niepewność ("chciałabym, a boję się") każe im się kryć z okazaniem zainteresowania. Podryw nie jest wskazany, ale okazanie zainteresowania spojrzeniem czy uśmiechem to obecnie dość częste zjawisko. Ale i tych chorobliwie nieśmiałych jest sporo, nawet jeśli w życiu radzą sobie z tą niepewnością, w kontaktach z facetami ich pewność siebie pryska. pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ert24
"Ale jeśli mówimy o zauroczeniu czy zakochaniu to nie chodzi tu o krótkotrwałą znajomość, więc sam powinieneś rozgryźć powód - zagadkę" chodzi mi właśnie głównie o taka ktorej sie nie zna dobrze, albo w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdobadz-ja.pl
Kobiety chcą sprawić, abyśmy się bardziej zaangażowali, pokazali że nam zależy wtedy mają pewność że to nie będzie tylko jednonocna przygoda, tylko coś poważniejszego. Zapraszam na http://zdobadz-ja.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treneneska
Wypraszam sobie, do mojego (obecnie juz narzeczonego) pierwsza podeszlam zeby zaprosic na piwko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jestescie
lenie...do potęgi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednakobitka123
Zazwyczaj kobiety podrywają WZROKIEM ale co bardziej odważne zawsze zagadają faceta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buquile
Dlatego że to w sumie niedobra sytuacja dla mężczyny gdy kobieta podrywa mężczyznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo kobiety są bardziej wybrednie i mniej im zależy na mężczyznach niż mężczyznom na kobietach. Każda, nawet brzydka, głupia i biedna kobieta ma więcej adoratorów niż przystojny, inteligentny i bogaty mężczyzna. To po co kobieta tracić czas, stresować się tym czy dostanie kosza? Kobiety mają po prostu klawe życie, zwłaszcza, że jest antykoncepcja i mogą się puszczać bez żadnych konsekwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja największa miłość mnie w życiu poderwała. Kocham ją do dziś 12 lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×