Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MozeSieUda89

Czy takie odchudzanie ma sens?

Polecane posty

Gość MozeSieUda89

Witajcie, mam taki mały problem... Otóż choruję na nerwicę i na endometriozę. Na nerwicę biorę antydepresanty, na endometriozę leków nie biorę (choć chodzę od operacji do operacji). Przez ostatnie półtora roku przytyłam 12kg, to dużo. Było 56 a jest 68... :( Mam 173cm wzrostu i 22 lata- jeśli to ma znaczenie. Dodam że moje żywienie się nie zmieniło- jadam dość zdrowo jak wcześniej. Badałam hormony ale wyszło że jest ok. Więc czy to wina endometriozy? Czy tyję od antydepresantów? Myślałam, że tak. Lekarz zmienił mi leki ale jest to samo :/ :( Gdzie mam szukać przyczyn tycia? Powiedzcie mi proszę bardziej doświadczeni- czy w mojej sytuacji intensywne ćwiczenie 30-45minut dziennie (rowerek, hantle plus ćwiczenia na macie) i jedzenie do 1500kcal dziennie przyniesie efekty? Po jakim mniej więcej czasie? Pozdrawiam i proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MozeSieUda89
up...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie sie wydaje ze powinnas zmienic lekarza na takiego co sie zajmuje medycyna niekonwencjonalna...bo niestety te prochy odbija ci sie na zdrowiu w przyszlosci. Ps: uprawiaj sport, rower zwlaszcza na swiezym powietrzu albo joge...wychodz ze znajomymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MozeSieUda89
Wychodzę sporo, generalnie jestem żywiołową osobą i właściwie nie o to tutaj chodzi. Leki odstawię dopiero za pół roku, jak skończę psychoterapię i załatwię wszystkie ważne sprawy typu obrona na studiach i inne egzaminy. Myślisz że to przez te leki tak tyję? Czy jak ćwiczę 30-45min intensywnie dziennie i nie obżeram się to mogę liczyć na zmniejszenie wagi? Po jakim mniej więcej czasie? Czy takie ćwiczenia nie mają sensu w moim przypadku? Ostatnio mocno się w nie wkręciłam, wychodzi czasami nawet że 3h dziennie ćwiczę, ale minimum 30min jak mam mocno zajęty dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MozeSieUda89
Ktoś wie po jakim czasie mogę spodziewać się efektów ćwicząc intensywnie 30-45 minut dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe*
polecam wypić wiaderko senesu usiąść wygodnie na sedesie i dać...się ponieść fali... po tym będzie płaski brzuch i zero smaku do jedzenia ze 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MozeSieUda89
To chyba nie jest najzdrowsza metoda. Przy okazji wypłukałoby mi leki z organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie to samo pomyślałam
od psychotropów się tyje, mają wpływ na metabolizm i apetyt niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MozeSieUda89
A jest szansa że jak odstawię leki to moja waga wróci do starego stanu? Od tygodnia bardzo intensywnie ćwiczę i pilnuję jedzenia, już 0,9kg na wadze mam mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko, nie chce Cie martwic ale moja sasiadka tez w tamtym roku miala depresje i brala depresanty :P przytyla starsznie :( schudla dopeiro jak odstawila leki i wziela sie za siebie tzn dieta +cwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MozeSieUda89
Hm ja leki biorę od maja 2010 roku i od tego czasu przybrałam na wadze 12kg. Uparłam się że to wina leków, więc lekarz zmienił mi je na inne. W sumie zmieniło się tylko tyle że waga póki co nie rośnie. Po prostu zastanawiam się czy to wina tych leków czy mojej endometriozy. Dodam że brałam kiedyś inne antydepresanty też z grupy ssri i schudłam wtedy 7kg w 3 miesiące jedząc same niezdrowe rzeczy. Teraz dużo ćwiczę, zdrowo jem, zobaczymy... Leki będę odstawiać dopiero za pół roku, min po moim ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×