Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mirelkas

dziewczyny pomocy;(

Polecane posty

Gość mirelkas

poradzcie o co tu chodzi,mam duza nadwage ponad 30kg a od 7 tyg jestem na diecie,schudlam tylko 3 kg ;( normalnie zjadalam przez dzien 7 kromek bialego pieczywa,caly obiad i na kolacje dokladka,slodycze od czasu do czasu,nie cwiczylam teraz cwicze 3 razy w tyg po 60 min nie jem wogole pieczywa,makaronu,ziemniakow,tlustych rzeczy,zero slodyczy dlaczego tak malo schudlam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kariotka
moze masz cos z tarczyca? zrob badania i wtedy zobaczysz co jest grane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm...dziwne że skoro tak się ograniczyłaś to nie ma fajnych efektów. Jedz pięć zdrowych posiłków, po jakieś 200- 250 kal., z czego mało węglowodanów, a więcej białek. Nie smaż tylko gotuj potrawy, a ze sportem 3maj tak jak teraz :). Podziwiam za wytrwałość. Aha...a ie bierzesz przypadkiem jakiś leków, lub środków antykoncepcyjnych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirelkas
dziewczyny jestem zalamana bo naprawde moje nawyki zywieniowe zmienily sie o 180 stopni a waga jak zakleta ;( nie smaze wszystko gotuje ,naprawde uwazam co jem tak biore leki na serce i mam od 2 lat implant antykoncepcyjny wszczepiony i dowiedzialam sie od znajomej niedawno ze to moze byc przyczyna dlaczego nie chudne ale nie moge go wyciagnac ...same rozumiecie tarczyce mam ok...bo robie badanie co pol roku,kiedys sie na nia leczylam rok inne badania tez mam ok...o dziwo moj cholestelor jest ksiazkowy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kariotka
może licz kalorie np 1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kariotka
3 glówne posilki i 2 przekaski , o stalych porach i nie smieciowe jedznie tylko zdrowe ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirelkas
dziewczyny ale ja pisze ze jem zdrowo niewiem co mam juz ograniczyc? jak pozbylam sie chyba wszystkiego na sniadanie jem jajko gotowane ,pomidor,czasami twarozek na obiad czasami kasza gryczana,filet gotowany i jakas surowka pije duzo kawy (no ale od niej chyba nie tyje) w przerwach zajadam owoce czasami zjem tez owsianke na mleku jak jestem juz bardzo glodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirelkas
dziekuje dziewczyny za porady , ale ja juz powoli sie zalamuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulka z maselkiem
mam podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyciagnij z szafy stare spodni
olej wage. czy czujesz ze jest cie mniej czy nie? Oczywiscie ze czujesz i doskonale widzisz po ciuchach wiec po co ta panika? wystarczy ze cwicze tydzien brzuch i waga ta sama a kilka cm mam mniej w pasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirelkas
masz racje ..czuje po sobie jakbym pozbyla sie przynajmniej z 5 kg a waga taka sama,wiec dlaczego tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyciagnij z szafy stare spodni
dlatego ze kobiety zostaly zindoktrynowane calkowicie i wydaje sie im ze to co mowi ich rozum i oko jest niczym wogec urzadzen i statystyk Ciesz sie masz coraz ciezsze miesnie a swoja droga Ile kobiet i dziewczyn czuje sie podle i traci energie zyciowa dlatego ze nie wazy tyle ile przykazano i stac ja na ciuchy ktorych wartosc potwierdzona jest szmaciana metka 2 na 2 cm? Zyjemy w martixie i to co myslimy dyktuje sie nam na kazdym kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirelkas
:) masz racje, pozdrawiAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirelkas
ZNALAZLAM TO GDZIES NA FORUM To jest zupełnie normalne zjawisko, że jak zaczynasz sie odchudzać to zmniejszają się obwody a waga stoi w miejscu . dziej sie tak w kilku powodów: - po pierwsze najpierw przy diecie tracimy wodę (organizm sporo jej zatrzymuje) - po drugie jesli odchudzamy się sensownie (czyli nie drakońskimi dietami tylko zdrową zbilansowaną dietą i ćwiczeniami) to masa na początku nie spada ponieważ powoli budują się mięśnie a te ważą więcej niż tkanka tłuszczowa. Dzięki mięśniom jednak ma się ładne jędrne ciało. Czy rzeczywiście najważniejsza jest ilość kilogramów, które pokazuje waga? Skoro zmniejszają się obwody i wyglądamy coraz zgrabniej to...gdzie leży problem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZGADZAM SIE1234
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja także...fajnie że ćwiczysz i zmieniłaś nawyki żywieniowe...nie łam się tylko 3maj tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mierlkas a moze chcesz poodchudzac sie ze mna? mamy podobny cel i podobna nadwage. zaczynam jutro. przez 2 miesiace zamierzam katowac sie warzywami i cwiczyc: 4 razy w tygodniu w domu, 3 razy w tygodniu basen i raz w tygodniu silowania :) jesli jestes zainteresowana wrzuce swoje wymiary, plan cwiczen i diety ktore beda dominowaly moj swiat az do maja :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×