Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cegla

załamana

Polecane posty

Gość cegla

Mój mąż przebywa za granicą i właśnie przed chwilą oświadczył mi przez telefon,że powinniśmy się rozstać powód? Zawsze był o mnie zazdrosny a teraz nie może sobie z tym poradzić podejrzewa mnie o najgorsze rzeczy cały czas myśli ,że mam kogoś na boku,robi mi awantury,że nie mam włączonego skype,daje mi do zrozumienia ,że nie wierzy w nic co mu opowiadam,podejrzewa mnie na każdym kroku pomimo tego,że mam dwoje dzieci w wieku 20 i 12 lat i przecież są ze mną w domu a ja nigdzie nie wychodzę bo nie pracuje i niby z kim miałabym go zdradzać skoro jestem cały czas z dziećmi w domu,zresztą to samo była jak pracował w Polsce.Teraz nie odebrałam od niego telefonu bo byłam akurat na podwórku z psem i zostawiłam telefon w domu ale oddzwoniłam do niego za 5 minut to oświadczył mi,że powinniśmy się rozstać.Pomóżcie bo ja go kocham co mam robić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
powinnas sie roziwesc , zycie z takim psycholem bedzie nie do zniesienia, poza tym jego zachowanie to moze byc pretekst bo byc moze on kogos ma a wine chce zwalic na Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie moje zdanie----
widocznie sam ma juz inna kobiete , zawsze myslimy wg siebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cegla
Dzięki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cegla
to nie takie łatwe się rozwieścco napisze,że zazdrosny chorobliwie itd a świadkowie?to nie takie proste jak się ma dzieci ale dziękuję za wasze odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klll
zazdrosnik potrafi insynuować przerózne sytuacje. Potrafi umęczyć zazdrością do granic wytrzymałosci. Nie przejmuj się tym, co powiedział, bo jesli pokażesz jemu, że to Ciebie boli, wtedy naprawdę zacznie podejrzewać. Życie z zazdrośnikiem nie jest ciekawe. Może na początku małżeństwa to cieszy, ale z biegiem lat powinno się mieć zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz niech Twoim
ma inną, a Ciebie chce wmanewrować w poiczucie winy. Nie daj się. Nie ma sensu tego ciągnąć, bo do tanga trzeba dwojga. Rozstańcie się, ale wiedz, że za jakiś czas dowiesz się, że ma kochankę, a może i dziecko w drodze. Powodzenia w nowym życiu bez tego gagatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kill bill2
teraz niech Twoim ma inną, a Ciebie chce wmanewrować w poiczucie winy. Nie daj się. Nie ma sensu tego ciągnąć, bo do tanga trzeba dwojga. Rozstańcie się, ale wiedz, że za jakiś czas dowiesz się, że ma kochankę, tak było u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdrość to okropna sprawa, ale może on już tam kogoś ma i stąd ten pomysł rozstania? Ja bym powiedziała własnie ze powinien wrócić do kraju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×