Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mam juz 25 lat no i .........

Jak powiedziec szefowi,ze rzucam prace?

Polecane posty

Sam - nie lubię dostosowywać się do innych. Idę ile chcę, odpoczywam, kiedy mam ochotę. Jak jest więcej osób, to trzeba innego miejsca na nocleg szuka. Jak jestem sam, to wystarczy jedno drzewo, z rozłożystymi gałęziami, albo dwa wysokie krzaczory, żeby przed wiatrem chroniły. Poza tym szybko chodzę i znajomi w większości za mną nie nadążają :P Poza tym dla większości ludzi, których znam, przejście 20 km to za ciężkie zadanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokiety z pasztetem
a jak spotkasz jakieś ciekawsze miejsce to się zatrzymujesz na dłużej, np 2-3 dni, czy "tylko" idziesz?;) sorry że wypytuję ale to ciekawe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy ile mam czasu i jak długą trasę sobie wybiorę. Ale ogólnie samemu trochę nudno siedzieć w jednym miejscu. Kiedyś zrobiłem sobie wycieczkę wokół mazurskich jezior i były taki dni, że kilka godzin w jednym miejscu, ale leżenie plackiem i opalanie się mnie nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokiety z pasztetem
to powodzenia w dalszych podróżach i oby jak najmniej facetów w wielkich futrzanych czapach:P ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Lomu
a w zimie tez tak lazisz?? i gdzie wtedy spisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze marzyłam, żeby zrobić to jak w amerykańskim filmie, wrzasnąć 'odchodzę' i obrócić się na pięcie, szkoda, że tak sie nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam juz 25 lat no i .........
JA myslalam o tym zeby mu pojechac za wszystkie krzyki i ublizania, za to jak na oczach wszystkich opowiadal, ze jestem beznadziejna, ale czy mi za to nie wpisze czegos chamskiego do swiadectwa pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelina12345
Lomu, super, podziwiam takich ludzi jak TY :) u nas nocowal chlopak ktory przeszedl piechota cale wybrzeze-i to w zimie! ja sama mysle o dluzszej wyprawie rowerowej, z nomiotem ale to raczej pozna wiosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jejusiu normalnie no...
jakie świadectwo pracy na umowę o dzieło, kobieto???? Ta umowa podlega pod kodeks cywilny. Nawet nie masz ubezpieczenia zdrowotnego, chyba, ze studiujesz i Cie uczelnia ubezpiecza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam juz 25 lat no i .........
tak wiem,nie mam ubezpieczenia wlasnie, bo mi nie chcial dac innej umowy, od maja robie na dzielo ciagle! czyli swiadectwa pracy tez nei dostane,tak??? no to moge mu pojechac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takiej sytuacji czekasz az dostaniesz kase za poprzednie dzielo. Po czym jak wysle Ci kolejne, informujesz, ze wlasciwie to nie chcesz nastepnego, bo znalazlas cos innego. Jak sie bedzie pienil, odpowiadasz, ze nie rozumiesz, o co ma pretensje, sam wybral taka forme umowy - o dzielo, bez okresu wypowiwedzenia, wiec chyba strzelil sobie w kolano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam juz 25 lat no i .........
ok,dzieki wam za rady!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"do Lomu a w zimie tez tak lazisz?? i gdzie wtedy spisz??" To z Gdańska było w ostatni tydzień grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lomu
no i gdzie wtedy spales??????? pod spiworem w lecie? no nie mow btw przystojniak jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lomu
przeciez to idzie zamarznac!!!!!!!!!!! nie myjesz sie jak podrozujesz?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lomu
lomuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lomu
guten morgen! Pytalam o kwestie mycia w podrozy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy od pory roku i od trasy. Latem staram się "odwiedzać" jakieś rzeki, lub jeziora, ale w czasie tej grudniowej musiała starczyć butelka z wodą :) Poza tym, jak się mieszka tydzień w lesie, higienę się odstawia na bok, dlatego nie każdemu się ten "sport" podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhtteee
Nie spiesz się z tym poinformowaniem szefa o wyjeździe, po ostatnim zleceniu mu powiedz, i tak Ci "dyscyplinarki" nie da ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież napisałem, że są jeziora i rzeki, albo chociaż butelka wody. Chodziło mi o to, że higiena w czasie wędrówki nie jest dla mnie tak istotna, jak na co dzień. Tym bardziej, że na tych wędrówkach jestem zawsze sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten grudzień na szczęście był dość ciepły - ok 0 stopni w dzień i może - 6 w nocy. Niestety cały czas był dość mocny wiatr i padało cały tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam juz 25 lat no i .........
Tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam juz 25 lat no i .........
Tez kiedys myslalam by tak iść -od poludnia Polski nad morze. Pewnie w 3 tygodnie by się szło. Ale ja bym spała po schroniskach/hostelach, a nie na dziko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spanie w hotelach, czy schroniskach wiąże się z kasą. A jak jest fajna pogoda, to nocleg pod chmurką jest znacznie przyjemniejszy, niż w miękkim łóżku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×