Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mam juz 25 lat no i .........

Jak powiedziec szefowi,ze rzucam prace?

Polecane posty

Moj partner i ja lubimy sobie spedzic kilka dni z dala od cywilizacji, ale z uwagi na prace i problemy z urlopem sa to wypady kilkudniowe. Spimy czesto w lesie, z namiotem lub bez, na "ambonach" czy w budkach mysliwych, rybakow. Jesli pogoda jest ladna to pod chmurka. Tylko zawsze sie jakis paskudny kleszcz do mnie przyczepi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ta - wszelkiego rodzaju robactwo i insekty to dla wielu osób skuteczny odstraszacz od tego rodzaju rozrywki :) Ludzie wolą walnąć się plackiem na egzotycznej plaży, a później szpanować, jakie to oni mieli luksusowe wakacje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roznie to bywa,.,,
luksusem nazywasz chodzenie autostradami czy polnymi drogami po brudnej szarej polsce przez wioski i spanie jak zwierze po lasach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasze wioski moze i sa brudne, ale nie szare. Ja uwielbiam polskie krajobrazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nazywam to fajną przygodą - obok luksusu to, to nawet nie stało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roznie to bywa,.,,
a co jesz?kupujesz jedzenie po drodze?suchy prowiant tylko zeby taniej?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli idę trasą, to jem hot dogi na stacjach benzynowych, albo odwiedzam jakieś bary. Czasem jakąś kiełbasę i robię sobie ognisko... A czasem, jeśli przez cały dzień nie będzie po drodze gdzie kupić, robię zapas na cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewfewfewfwe
Masz mapy?, idziesz po glownych drogach jak na zdjeciu? czy bocznymi? nie zdażylo ci sie ze ktos zatrzymał auto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wybieram sie w tym roku w bieszczady. W maju albo pozniej. W maju raczej jednak na kielecczyzne, we wrzesniu koniecznie do Puszczy Noteckiej, wiec pewnie w lipcu lub sierpniu tam dotrzemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam atlas. Zwykle idę trasą, ale zdarza się, że mniej uczęszczanymi ścieżkami. W lipcu mam zamiar przejść ze Świnoujścia do Warszawy, a za dwa, może trzy lata okrążyć całą Polskę, jeśli uda mi się zrobić sobie dwa miesiące wolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcialabym spacerowac krajem szosy ani miastami, wiec piesze trasy po PL nie dla mnie. Nie lubie tez nosic plecaka. Wole dojsc gdzies i rozbic oboz... i zrobic mnostwo zdjec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie stacjonarne biwakowanie jest fajne w kilka osób - samemu nudno siedzieć w jednym miejscu :) Poza tym dla mnie najfajniejsze jest pokonywanie kilometrów, tak, jak dla alpinisty wspinanie się coraz wyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewfewfewfwe
ile masz lat lomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego tez jezdze z moim Mezczyzna, a czasem tez z przyjaciolmi. Zazwyczaj tez udaje nam sie poznac jakichs ciekawych ludzi - ostatnio lesnicy nas wiezli na stopa o polnocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do wyjazdow bardziej luksusowych... hm. Dla mojej mamy to mieszkanie w hotelu i kapanie sie w morzu cieplejszym niz baltyk. Ja wole zwiedzac. Zazwyczaj co innego niz wiekszosc, wiec zorganizowane wycieczki nie dla mnie. Marzy mi sie Kanada, Norwegia, Chiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reserved teraz sprzedaje rózne
colluna sprzedajesz tez naszyjniki/bronsoletki czy tylko kolczyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stopem jeździłem kiedyś:) Banda niemieckich punkowców, pijany przewoźnik z browaru, stuknięty student i cała masa innych, ciekawych kierowców :D Jeden z kierowców wiózł ze sobą dwa pitbule, które całą drogę gapiły się na mnie tak, że bałem się odezwać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Norwegii i Szwecji byłem, ale chciałbym pojechać do Chin, Japonii, Kanady. Albo przemaszerować Stany ze wschodu na zachód, albo w drugą stronę. Niestety wiąże się to ze sporym wydatkiem, więc na razie odkładam kasę i maszeruję po Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A nie masz odcisków?
haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedaje to co mam na zbyciu. A jakies naszyjniki i bransoletki tez mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odciski się zdarzają, jak są złe buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reserved teraz sprzedaje rózne
a masz linka do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×