Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem wstrząśnięta

Jak przestać pić ?

Polecane posty

Hehe po prostu pora na zmiany wiek już odpowiedni i chyba by wypadało jakieś dziecko czy coś ;) nie czujesz się spełniona coś mi się wydaje ;) A tak mały brzdąc trzeba wychować zająć się nim czas zajęty na cały wieczór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo dywan
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem wstrząśnięta
Pracy nie zawalam. Jest zbyt odpowiedzialna, a przy tym właśnie cholernie stresująca :( O pieniądze też nie chodzi. Zarabiamy na dość wysokim poziomie. Dziecko.... no właśnie może w tym kłopot :( Pragniemy dziecka, ale mimo usilnych starań ;) ONO nie przychodzi. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem wstrząśnięta polecam abyście oboje odwiedzili lekarza może mąż strzela ślepakami ;) ewentualnie zastanowić się nad adopcją ;) to ma wiele plusów ;) bo dajesz komuś dom kto tego potrzebuje ;) A co do przestania picia nie ma uniwersalnej metody każdy z nas ma inny tok myślenia i inne potrzeby to ty musisz w sobie znaleźć siłę do tego a jak nie będziesz potrafiła to porozmawiaj z mężem przecież od tego jeast aby dał ci wsparcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo dywan
się kiedyś znaliśmy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo dywan
jeśli drink pozwala się wyluzować i nie upijasz się tak że masz kaca to ja nie widzę problemu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo dywan
tak...bardzo głęboko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo dywan
cicho, chciałam żeby Brzydzia była zazdrosna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo dywan
no raczej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem wstrząśnięta
Właśnie wspólnie z mężem podjęliśmy decyzję, że KONIEC z zakrapianą kolacją i "sobotnim wyluzowaniem" A co do leczenia to wszystko pod kontrolą lekarza już od 3 lat. Przeszliśmy już drogę od mojej diagnostyki po liczenie plemników męża. Niby ok. A lipa :( Pozostaje chyba tylko in vitro lub adopcja ( a na to wyjście nie dojrzeliśmy jeszcze )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No koniecznie zero alkoholu i do dzieła nie poddawajcie się ;) dywan - wiesz dla mnie to nowość rozmowa z dywanem w dodatku który okazuje się kobietą :P chyba sobie coś chlupnę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo dywan
:classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo dywan
też bym sobie coś chlupnęła, ale wczoraj wszystko poszło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo dywan
hmmmm jak nie o Ciebie to pewnie o mnie:P Brzydzia😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo dywan
wszyscy mają oprócz mnie😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja polecam kudzu root
jest w proszku i w kapsułkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem wstrząśnięta
Tylko, że życie nie znosi próżni ... TYm bardziej człowiek, którego ciągnie do rzeczy, które sobie zabronił :( Co zrobić z tym czasem, który zostanie nam bez flachy ? Iść spać o 18 -> hehe :classic_cool: Przyjemne owszem, pożyteczne również w naszym przypadku, ale CODZIENNIE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×