Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klaryfa

Jak zorganizować wyjazd integracyjny?

Polecane posty

Gość gość
Zielona Polana w Łączkach. Zapewnią wam tam w zasadzie wszystko, co sobie wymyślicie. Kwestia zdrowego podejścia do tematu, zaangażowania i nie tylko. Oczywiście - wypasiona impreza może kosztować niewiele... kwestia zdrowego podejścia do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O taak, spływy kajakowe są super i niesamowicie integrują. Też mieliśmy w pracy wyjazd na szkolenie i kajaki. Z tego co pamietam, to była oferta http://www.retendo.com.pl/. Bardzo dobrze się wszyscy bawiliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda Lis
U nas poszło dość spontanicznie, w ostatniej chwili się zdecydowaliśmy (okazało się, że są wolne miejsca w hotelu, a zależało mi by to był właśnie on, sprawdzony wielokrotnie). Rozdaliśmy zaproszenia, wynajeliśmy autokar i pojechaliśmy do Krakowa - tam ciągle coś się dzieje, zawsze znajdzie się jakaś rozrywka bądź miejsce warte obejrzenia. Zatrzymaliśmy się w hotelu Panorama - dobra miejscówka i przesympatyczna obsługa. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy dobre doświadczenia z agencją Fabryka Przygód (kontakt masz na http://fabryka-przygod.pl). Wiosną robiliśmy wyjazd integracyjny właśnie z nimi i już na przyszły rok też mamy wstępnie ugadany zarys imprezy. Zrobiliśmy to w ten sposób że teraz już nam sprzedali voucher na organizację w 2k18 i możemy go sobie wrzucić w koszty w tym roku i jeszcze Vat odliczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze w organizacji wyjazdu integracyjnego jest znalezienie odpowiedniego miejsca. Od siebie mogę wam polecić gościniec www.tenczyn.pl w Beskidzie wysokim. Organizowałam tam wyjazd firmowy. Miejsce to jest idealne dla zorganizowanych wyjazdów. Mają ciekawe atrakcje i świetne jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszym rozwiązaniem jest zgłoszenie się do firmy, która zajmuje się kompleksową obsługą podróży firmowych. Od siebie polecam wam www.lotnicze.pl Zawsze profesjonalnie obsługują moje podróże służbowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my organizowaliśmy sami i też transport ogarnialiśmy, wynajęliśmy busa od firmy Dyniewicz i było wszystko ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamillos
Ja w zeszłym roku organizowałem wyjazd integracyjny do Lwowa, ale nie sam, co ty, ogarnięcie tego wszystkiego to jakiś dramat, przynajmniej dla mnie. Ale polecam firmę Lwów Nocą, oni od razu zajmują się hotelem, przejazdem i innymi tam atrakcjami, co chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze jest gdzie będzie się odbywał, bo trzeba wiedzieć gdzie jedziemy, u mnie organizowany był w ostatnim czasie do Kudowy Zdrój, wszyscy bawiliśmy się i odpoczywaliśmy w Hotelu Verde Montana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super warunki są w Western Camp (strona ośrodka: https://westerncamp.pl/). Polecam zwłaszcza domki, są łazienkami i klimatyzacją. Obsługa fajna, życzliwie nastawiona, już podczas rezerwacji nie robili żadnych problemów można się było na mailu dogadać co i jak z terminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybrałam wyjazd integracyjny na narty do Włoch, w organizacji oni mi bardzo pomogli http://www.narty-wlochy.pl/ Ich pomoc wszystko ułatwiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieliśmy w firmie dobry kontrakt podpisany to świętowaliśmy go w Berlinie. Częściowo samodzielne, a częściowo w klimacie integracyjnym z biurem podróży https://imprezy.biz.pl/nasze-realizacje/. Chodziło nam przede wszystkim o dobrego pilota i przewodnika, transport, zakwaterowanie. Taki hotel dobrali, że do tej pory kontakt mam zapisany. Jakbym miał drugi raz planować większy wyjazd po Europie to tylko z tym biurem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia86a
Też kiedyś organizowałam wyjazd integracyjny i wiem że to nic przyjemnego. Na szczęście znalazłam fajną fimę która się specjalizuje w tego typu wyjazdach tj. Armageddon challenge oni robią te wjazdy bardziej na sportowo, także jeśli Twoi pracownicy lubią się chociaż w minimalnym stopniu ruszac to jest to mega spoko opcja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirek Zaworski

Nie taka prosta sprawa o wszystkim trzeba myśleć od miejsca po transport z tym transportem zanim wyszukałem dobrą oferte trochę czasu poleciało ale się udało eszron.pl grupowa przeprawa samolotem naprawdę się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×