Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiosna za oknem

Kredyty Chwilówki - opinie

Polecane posty

Gość gość
Ja wzięłam teraz chwilówkę w firmie eBanknot. Spłacam tak jak termin wskazuje bez żadnych opóźnień nikt mnie nie pogania jedynie przypominają że zbliża mi się termin płatności trochę wkurzające ale jakoś daje radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat według mnie to przypominanie o terminie spłaty to dobra opcja, widać, że firma "nie czyha" na odsetki i kary tylko jest zwyczajnie fair. W Lendon.pl też tak jest. no i mają teraz podręcznikową promocję - dla nowych klientów 500 zł bez żadnych opłat można pożyczyć na 30 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paweł_f
Trzeba po prostu czytać, na co się człowiek godzi i pożyczać w sprawdzonych firmach, a nie u jakiś podejrzanych instytucji i wtedy chwilówki są bezpieczne. Ja pozyczałem np w Lendon dwa razy i było spoko. Bez żadnych haczyków i takich różnych historii. Tę firmę mogę polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mario213
Jeżeli nadal szukasz jakieś oferty pozabankowej, polecam zapoznanie się z tą ofertą www.skanerkredytowy.pl - Korzystałem, a z moją historią kredytową, nie koniecznie było to łatwe, ale udało się dostać kredyt bez BIK. Możesz wziąć kredyt nawet do 15 000zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovvsa
Wspominan wczesniej Lendon jest rzeczywiscie godny polecenia. Nie ma tam kruczkow plus kasa jest b. szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystaliście kiedyś z usług www.pozyczymy.net ? Posiadają niesamowitą ofertę kredytów bez biku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enriqe
Praca, jak praca, przypomina pracę w banku, bo jest to instytucja finansowa, tylko ludzie są milsi dla klientów, zwłaszcza w takiej firmie http://www.ekspresowe-pozyczki24.pl/ gdzie można liczyć na minimum formalności i na uzyskanie takiej pożyczki, której wysokość byłaby całkowicie satysfakcjonująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chwilówka nie jest żadnym złem. Jeśli spłacamy ją w terminie nie nadwyręży Twojego budżetu. Wiele firm oferuje pierwszą pożyczkę bez żadnych kosztów tzn. oddajemy tyle ile pożycziliśmy. Po więcej szczegółów zapraszam tutaj : http://bierzchwilowke.blox.pl/html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upsa
Polecam chwilowke w Lendonie ze wzgledu na to,ze kasa szybko jest na koncie. Ja przyznam,ze w tamtym miesiacu mialam problem, bo wypadly urodziny mojego meza i przyjaciolki, a nie starczylo mi na zaplanowane dla nich upomniki. w Ten spsoob moglam spelnic ich marzenia. Nie jest mi z tego powodu zle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oficer12
Ja pracuję obecnie w Nobilonie. Oferują spore pieniądze na start i możliwość szybkiego awansu. Fajna praca na początek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimicia
też brałam w Lendonie pożyczkę. niestety sytuacja mnie zmusiła do tego. generalnie jestem zadowolona, jasne warunki, wszystko za darmo, miałam stres ale nie było powodu - jak później się okazało!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radziłaby wziąc kredyt w KredytyImpet. Sama wziełam tan kredyt i jestem bardzo zadowolona. Kredyt można otrzymac tam w 15 minut bez zobowiązań i bez ograniczeń wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lendon.pl faktycznie pozwala załatwić wszystko on line :) no i pierwsza pożyczka za free, to mnie przekonało :) wzięłam 500 zł na święta, zwrócić muszę po nowym roku dokładnie 500 zł i ani grosza więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz dobrej chwilówki, to wejdź koniecznie na http://skanerkredytowy.pl Mają tam fajną porównywarkę, dzięki której znalazłam dobrą ofertę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melonn
Nobilon ma fajną ofertę. Ja tam pracuję od pewnego czasu i zamiast brać chwilów lepiej wziąć się do roboty ;P Ta firma proponuje możliwość rozwoju, dobre pieniądze i miłą atmosferę, a w zamian chce tylko zaangażowania i pracowitości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrka
brałem w Nobilonie i było ok - wytłumaczyli mi, pilnowałem terminu i nie było problemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPatrycja
jak brać pożyczki to przez serwis szybkigrosz.pl nie sprawdzają ani BIKU ani KRD chyba nie ma takiej osoby która nie dostałaby tam pożyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co powiecie o Lendon? jak długo trzeba czekać u nich na decyzję i przelew?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idlka
ojj u nich to jest szybciutko! ja czekałam chyba do godzinki - i miałam pieniądze na koncie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajas i co
W Lendonie to tak: 2 minuty formularz, 15 min czekąłem żeby zweryfikowali i oddzwonili, 50 min na przelew i to wszystko. Gładko poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donta
ostatnio dostałam na szybkigrosz.pl w innych chwilówkach mam zadłużenie i już mi nie chcą pożyczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również brałam na szybkigrosz dostałam 4 tyś wszystko w miarę sprawnie się odbyło i znalazła się osoba ktora mi pożyczyła procent mogłam nieco obniżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HelenaP
Oferty sprawdzonych firm pożyczkowych porównacie na http://e-pieniadze.pl/pozyczki/ . W większośc****erwsza pożyczka jest za darmo tzn. oddajecie tyle ile pożyczacie. Bez procentu. Pieniądze na koncie w nawet w 15 minut. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
według mnie najlepszą opcję ma teraz Lendon, zwłaszcza, że można u nich wziąć za pierwszym razem 600 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym się bala z takiej opcji korzystac… przede wszystkim oprocentowanie chyba by mnie zrujnowalo. Poza tym można szybko ogarnąć kredyty i wcale nie trzeba chodzic po bankach. Ja z mezem obecny kredyt mamy dzieki offerunt. Opcja ok. bo logowanie nie zajmuje duzo czasu, troche wiecej wypelnienie formularza, bo przeciez sa potrzebne dane do symulacji. No i na oferte odpowiedaja doradcy z okolicy, a nie jakis robot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fuzla88
Nie spotkalam sie jeszcze ze zlymi opiniami na temat Lendona. Ma szybka obsluge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuloungup
ja jeszcze dodam co wg mnie jest bardzo ważne, że opłata rejestracyjna wynosi u nich tylko 1 grosz :) przynajmniej tak piszą. ahaa...no i nie sprzedaja danych uzytkowników co jest wg mnie na prawde fair.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×