Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiosna za oknem

Kredyty Chwilówki - opinie

Polecane posty

Gość gość
Czy warto?? zależy czy wiesz że spłacisz w terminie jeśli nie to odradzam ponieważ wpadnecie w tzw. spirale i bedziecie brac kolejne na spłatę poprzednich i tak w kólko ale jeśli faktycznmie wiecie że spłacicie to polecam http://lista-firm.com.pl/ chwilówki online bez zaświadczen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silumka
no właśnie recredit jest dla takich osób, które wzięły chwilówke i nie są jej w stanie spłacić w terminie to firma refinansuje takie pożyczki i rozkłada dług na kolejne 5 dodatkowych rat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem młodą mamą czasu mam sporo. Do niedawno często gęsto korzystałam z chwilówek bo i życie do tego zmuszało. Teraz już nie potrzebuje, znalazłam fajną stronkę do zarabiania kasy poprzez oglądanie reklam może i kokosów z tego niema ale zawsze coś się dorobi do miesięcznego budżetu naprawdę polecam http://onmoney.win/6714787965532/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poltka
no ja przy ostatnich chwilówkach brałam już recredit żeby spłącić stare chwilówki i mieć tylko jedną ratę, bardziej mi się to opłacało no i łatwiej było mi spłacić kredyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
refinansowałas jedną pożyczkę czy już korzystałaś z konsolidacji? Obiło mi się o uszy, ze można u nich skonsolidowac kilka pożyczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianka18
A jak wygląda sytuacja z pierwszą pożyczka jaką chce wziąć? Bo porównuje oferty przez Sowę Pożyczkową ale mam wrażenie, że większość firm ma podobne oferty. Na co zwracać uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głównie na RRSO tam gdzie najniższe tam oddasz najmniej. Ale też musisz pamiętać by przeczytać dokładnie umowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w recredit też refinansowałam ale konsolidacja to też dobra opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianka18
I taka konsolidacja na czym polega? Bo jak patrzę na RRSO w tej porównywarce to jest ono bardzo wysokie, więc jak się konsoliduje to się bierze większą kwotę i więcej płaci. Czy to ma sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu, konsolidacja chwilówek? odważnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianka18
No ja też bym się na to nie odważyła. Zdecydowanie jeśli już brać chwilówkę to na drobne kwoty i na krótko by jak najmniej zapłacić odsetek. Bo z tego co na tej sowie pożyczkowej widać, to czym na dłużej tym więcej trzeba oddać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianka18
Ale dlaczego NIE? Przecież chwilówki same w sobie nie są złe. Problemy z nimi zaczynają się kiedy ktoś ich nie spłaci. Ale to tak samo jak w banku. Pożyczka to pożyczka a nie darowizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to za problem, bedziesz chwilówkę i po prostu pilnujesz terminu spłaty, ja brałam, oddałam na czas i było ok. Na https://www.vivus.pl/ jest czytelnie wszystko wyszczególnione co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie chwilówki są okej, nie ma tylu formalnośći, czekania, zwlekania i tak dalej, pieniądze można dostać w ciagu kilkunastu minut nawet. Jak ostatnio szukałem 3000 zł to przez stronę lowcachwilowek.pl mi się udało załapać na ofertę darmową i faktycznie musiałem spłacić ni mniej ni więcej niż pożyczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz1212
zapraszam na tą stronę jeżeli ktoś potrzebuje kasy sam z niej korzystałem kredyty poza bankowe i nie tylko luklup6.oferty-kredytowe.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrą pomocą są porównywarki pożyczek, można w krótkim czasie jakiś ogląd na ofertę rynku sobie zrobić. Ja polecam choćby portal bezpiecznechwilowki.pl, jest kilkadziesiąt różnych parabanków tutaj rozpisanych, można jednym rzutem oka tak naprawdę sobie porównać – kto jakie pieniądze daje i na jakich warunkach. Fajne tu jest że oferty są aktualne i nie brakuje tych za 0 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślę że lepiej skorzystać ze znanych i pewnych firm jak Vivus, dużo ludzi korzystało z ich usług i jakoś w porządku zostało to załatwione https://www.vivus.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadkoo66
Czasem nie da się inaczej jak tylko wziąć pożyczkę ale to nie koniec świata nawet jesli nie ma się dochodów to warto zajrzeć tutaj https://kredytolog.com/pozyczki.php Szybkie kredyty chwilówki na dowód jak sama nazwa wskazuje, to błyskawicznie udzielane pożyczki gotówkowe, które jednak trzeba bardzo szybko spłacić. Przed wypełnieniem wniosku należy zapoznać się z regulaminem, warunkami pożyczki, w tym przede wszystkim z RRSO oraz prowizjami i opłatami dodatkowymi. I nie ma się czego bac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa33
Branie pożyczek jest dość łatwe. Firm pożyczkowych jest dużo, na Sowie Pożyczkowej jest cała lista i można jeszcze oferty porównać. Problem polega na tym kiedy przychodzi do spłacenia pożyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo osób nie zastanawiam się nad tym, że pożyczone pieniądze trzeba oddać. I ile trzeba oddać. A na tej Sowie faktycznie widać, że kwoty nie są małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa33
No nie są, ale lepiej pożyczyć w razie potrzeby od firmy znanej lub od jakiejś krzak co potem same problemy. Na tej Sowie Pożyczkowej to raczej są te znane, większe firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia73
Chwilówki czy pożyczki łatwo się bierze, trudniej oddaje. A nawet bardzo trudno, oj trudno. Ja miałam kilka pożyczek, a ostatnią wzięłam po to aby spłacić poprzednie. Jak głupio zrobiłam uświadomiłam sobie, kiedy trafiłam do pewnej firmy, która zrobiła mi analizę budżetu domowego i uświadomiłam sobie, gdzie przeciekają moje pieniądze. Dostałam u nich kredyt konsolidacyjny i wychodzę na prostą. Ale nie byłoby to możliwe gdybym była wpisana do BIK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa33
Głupio zrobiłaś, że wziełaś konsolidacje zamiast postarać się z oszczędności spłacić pożyczkę sama. Przecież ciągle jesteś zadłużona i to się nigdy nie skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda. Najlepiej to oszczędzać i oszczędności wpłacać na raty pożyczki. A następnym razem 3 razy się zastanowić zanim pożyczymy pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa33
Niestety oszczędzanie nie jest takie proste i tego trzeba się nauczyć. Pożyczanie pieniędzy jest po prostu łatwiejsze. Gdyby ludzie nie pożyczali pieniędzy to by takich możliwości nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×