Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario100

Czy jest tutaj Ktoś z Nowego Sącza?

Polecane posty

a tam niewiele! Ja wychodze z zalozenia ze jak sie ma zdrowie to ma sie bardzo bardzo duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim marzeniem jest czasem zatrzymać się troszkę, spojrzeć na swoje życie z dystansem, ocenić co zrobiłem dobrze a co źle. Nie zawsze jest to możliwe z prostego względu; życie tak nieubłaganie biegnie, że czasem jest trudno za nim nadążyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z przyziemnych marzeń; chciałbym jak najwięcej swojego czasu poświęcać żonie i dziecku bo wiem, że nie zawsze jest to możliwe ze względu na różne okoliczności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z przyziemnych to chciałbym sobie kupić Hondę Valkyrie Rune ;) a najlepiej 2 sztuki jedną w wersji jedno osobowej drugą w dwuosobowej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczególnie jak minie się skąpo ubraną, seksowną dziewczynę, z ładnymi krągłościami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla jednych warto dla innych nie, ważne że każde z Nas ma swoje zdanie w tej kwestii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okolice -> o kobietach ;) Scarlet -> to raczej samotność a nie poczucie humoru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levviatan co do alkoholu to mamy podobny gust :D Natala musze sprobowac tej gruszkowki, mamy pare butelek w piwnicy, ciekawe czy cytrynowka tez dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrynówkę piłem i powiem szczerze, że mi nie podchodzi, trzeba to lubić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale najlepsze potem byly te kawalki brzoskini z nalewki :) Levviatan - nikt nie odgadnie co masz w sercu na dnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levviatan serdecznie przepraszam za kilka cierpkich słów prawdy, ale czasami spotyka się ludzi którzy potrzebują takiego przysłowiowego 'kopa" aby przestać się miotać i wreszcie wziąć życie w swoje ręce. Na dzisiaj tego być może jeszcze nie robisz ale wierzę, że wkrótce się tym zajmiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko moi drodzy pamiętajcie, że czas ucieka bezpowrotnie i każda stracona chwila już nie powróci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem o tym ale tez nie chce czegoś stracić przez tak trywialną rzecz jak brak kasy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieniądz, pieniądze gdzie nie spojrzę to pieniądze. Raz są a raz ich nie ma, to jest rzecz nabyta zrozum to wreszcie drogi Przyjacielu jeżeli tak mogę Cię nazwać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×