Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario100

Czy jest tutaj Ktoś z Nowego Sącza?

Polecane posty

a bardzo dobrze o ile pominie się fakt ze nie mam z kim praktykować przytulania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie szydzenie tylko zwracanie uwagi na tak zwane pojęcia względne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Mario ;) co tam słychać ;) Levii oj Levi dzisiaj czytałam filozofie hobbsa który pisał o leviatanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytuję moją notatkę :P "Lewiatan jest Lewiatanem bo jeśli nie ma Lewiatana ludzie żyją w wojnie. Głównym zadaniem władcy jest zapewnienie bezpieczeństwa a człowiek z natury jest egoistą i tylko strach utrzymuje go w posłuszeństwie zawartej umowy. Dlatego władca musi być potworem, silny i bezlitosny bo tylko on strachem może utrzymać swoich poddanych aby przestrzegali prawa, pokoju a zarazem by skutecznie bronili państwa." :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny -> chyba muszę przeczytać tą książkę ;) mario100 -> wszystko jest względne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecke co... już umieram już po tej filozofii ;] aczkolwiek wczoraj spędziłam 5 godzin nad nia :P i znienawidziłam ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levvi na mnie to nie działa :D czasem ale nie za często :P także przykro mi :P ale dzieki za propozycję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny jak myślisz co robię? Chyba odpowiedź znasz, tak więc u mnie to samo chociaż od dnia dziecka coś się w moim życiu zmienia na lepsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam przytulania nigdy za wiele ;) tym bardziej że źle jest jak go nie ma w ogóle ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest droga Pani, podobno idzie lepsze, zmieni mi się czas pracy, wszystkie weekendy i święta wolne, może wreszcie będzie oki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bardzo gratuluje :) !!!! w końcu jak mówisz wolnego będziesz miał więcej ;) Levvii a to na stażu nie poznałeś nikogo do przytulania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny 7 facetów pracuje w sklepie. a jak w ciągu dnia przyjdzie dziesięć klientek z czego 2 w zbliżonym wieku do mojego, to jest świetny dzień ;] oczywiście pomijając fakt że spora cześć z tym w moim wieku już jest zajęta ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyny minus to to, że muszę odbyć masę szkoleń po całej Polsce żeby nabrać uprawnień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×