Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario100

Czy jest tutaj Ktoś z Nowego Sącza?

Polecane posty

Tak wiem Jenny i dlatego zdecydowałem się na ten krok, chociaż wiem ile wyrzeczeń niesie ze sobą, ale jak to napisałaś nie ma nic za darmo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levvi czasami trzeba zawalczyć o siebie zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym, nie każdy to potrafi ale próbować należy koniecznie i bezwzględnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levvi możliwe że nie wyjdzie, ale jak to jest w kawałku HEMP GRU "Kto ryzykuje ten osiągnie wszystko. Pieniądze są jak tlen, oddychaj szybko"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie Mario.... trzeba zaryzykować ale przede wszystkim trzeba myśleć pozytywnie bo to życia esencja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levii a po drugie czemu od razu podchodzisz do tego negatywnie ??? przecież nie można takie mieć nastawienie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny nie zawsze da się myśleć pozytywnie, ta szarość każdego dnia przytłacza tak mocno, że ciężko jest się odbić i oddychać pełną piersią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wiem Mario że nie zawsze można pozytywnie myśleć... ale dużo w życiu zależy od podejścia... a monotonia to już swoją drogą się wkrada w życie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny życie staje się takie automatyczne, brakuje w nim spontaniczności, takiego zgoła odmiennego zachowania, być może to powoduje czasami taki dołek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego ja staram się Mario żyć spontanicznie i z dnia na dzień... nie zastanawiam się co będzie jutro.. bo życie jest tak nieprzewidywalne że nie ma co planować nawet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny a powinnaś myśleć nad jutrem choć nad pojutrzem nie trzeba za bardzo rozmyślać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sprowadzane chcesz czy w kraju kupione mario?? Levvi pamiętaj że żyje się raz.... żyje się krótko ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej już sprowadzone bo euro teraz wysoko stoi, więc przyciągać się nie opłaci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko co to za życie jak się nie ma go z kim dzielić? kurcze potrzebuje kuracji przytulaniowej i to w dużej dawce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario a patrzyłeś na allegro albo na otoMoto?? bo tam są czasem fajne oferty :D i w ogóle to sedan ma być czy inne? LEvvii koniecznie musisz znaleźć sobie kogoś ;p bo uschniesz bez tego przytulania ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny mini Van lub Van, kombi już miałem i znudziło mi się, teraz kolej na większe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak coś będę wiedzieć to Mario dam Ci znać :) powiem Ci że mi się marzy audi a3 :P kurde jest tyle fajnych aut że masakraa :) tylko nie ma za co ich kupić ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny audi A3 to jest dla solistek i solistów, dla rodziny niestety odpada ale inne owszem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może land rover :) bo powiem szczerze że nigdy nie zwracałam uwagi na takie auta aczkolwiek ich nie lubie :( Levvi to musisz sie bardziej starać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levviatanku opla się pozbyłem i nie miałem z nim związanych pozytywnych wspomnień, więc tej marce dziękuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×