Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario100

Czy jest tutaj Ktoś z Nowego Sącza?

Polecane posty

Mario w swoim życiu poznałam 4 facetów dla którym byłabym wstanie dużo zrobić... jeden okazało się że mieszka daleko od sącza... drugi ma dziope, trzeci też ma dziope... a 4 kłamał od samego początku.. tylko on nie wiedział że ja znam prawdę... dlatego po takich sytuacjach odchodzi ochota na dalsze poszukiwania ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania je nie szukałem, to samo mnie postrzeliło, nawet nie wiedziałem kiedy, ale stało się. Długo broniłem się przed tym co może się wydarzyć. Dla niej zrezygnowałem zwyczynowego uprawiania sportu, naprawdę się poświęciłem i....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może dlatego, że razem się postaraliśmy o taki stan rzeczy, oboje chcemy być ze sobą i to jest najważniejsze. Teraz gdy muszę podjąć najważniejszą decyzję w swoim życiu to myślę przede wszystkim o nich, a nie o sobie. Często biję się z myślami jak postąpić i naprawdę nie wiem. Może następny dzień pomoże mi podjąć odpowiednią dla nas decyzję, może tak będzie wierzę w to bardzo mocno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz przestaje wierzyc w to uczucie. dlatego nie chce sie juz w nic angażowac :-) Levi ja nie watpie ze Ty nie kłamiesz. ale czlowiek majac takie juz doswiadczenie inaczej juz podchodzi do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana jeżeli nie wierzysz w miłość ale taką prawdziwą to jaki może mieć sens życie?. Przecież po to żyjemy aby kochać i być kochanym, to jest istota każdego związku, chyba że się mylę?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania nie bądź tak zatwardziała, bo to do Ciebie nie pasuję, Ty mi wyglądasz na kobietę ciepłą, uczuciową i taką zostań do końca swych dni. Wierz mi, kiedyś się to opłaci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario ale Ty masz racje! jestem uczuciowa! bardzo! nawet za bardzo! ale ja potem strasznie przeżywam niepowodzenia miłosne.. dlatego teraz takie jest moje podejscie. jak To moj brat powiedział "ale ja zazdroszcze facetowi ktory z Toba bedzie." eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania i taką pozostań na zawsze, a kiedyś ktoś Ci za to podziękuję. Jeżeli ja w to wierzę to już jest dobry prognostyk na przyszłość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi o północy się nie skuszę go obejrzeć, kurczę całe życie pod górę i nawet meczu nie mogę zobaczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×