Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario100

Czy jest tutaj Ktoś z Nowego Sącza?

Polecane posty

no i się pojawia jak ja mam zmykać do spania :P pomodlić się o zdrowie bo o rozum i inne to już za późno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio coraz bardzije sie przekonuje ze organizacja zrzeszajaca na modlitwy powstala tylko po to aby ktos mogl wyzyskiwac ludzi i zyc na ich koszt. no i zamiast to zniknac to ludzie sie niezorietowali i tak to trwa dwa tysiace lat ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylem w urzedzie pracy i wlasnie z niego ide na pks. nie chce mi sie czekac w kolejce po jakies zaswiadczdnie do przychodni lekarskiej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny za rzadko tutaj zaglądasz powinno ci się dać lania za to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ręką na goły tyłek :P ewentualnie możesz mieć stringi ale nic więcej :P a czemu pytałaś o ten urząd? Scarletta -> wiesz tylko że mężatki nie powinien lać po pupie facet inny niż mąż :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam, nic mu nie powiem :P zreszta po snach jakie mialam ostatniej nocy juz mnie nic nie zdziwi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e to jakieś tak hardcorowe to to nie jest :P i Jenny zniknęła. widzisz faktyczni trzeba jej dać lanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to bez :P i nie odpowiedziałaś na pytanie czemu pytałaś o urząd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chyba przy Nawojowskiej nie ma bloków tak dużo wiec obstawiam że mieszkasz przy tym na Węgierskiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm a nie ma 3 urzedu? bo ja myslalam ze sa 3. widocznie porabalo mi sie cos! a tak w ogole to ani na nawojowskiej nie mieszkam ani na wegierskiej :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może z innym urzędem ci się pomyliło ;] oj będzie mocniejsze lanie za wprowadzanie w błąd :P pewnie w środę będę jechał do urzędu wiec powiedz gdzie to przyjadę i "po drodze" dam ci lanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes prawiczkiem leviatan???
?????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wprowadzam w blad nikogo :-P a tak w ogole nie mozesz dac mi lania bo nie wolno bic starszego. powinienes mnie sluchac. bo starszy ma zawsze racje! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopse pse pani :P a może pomyliło ci się z medycyna pracy? jedna jest w Biegonicach drugi ośrodek gdzieś na alejach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×