Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario100

Czy jest tutaj Ktoś z Nowego Sącza?

Polecane posty

niee, nie jestem. tylko wychodzę z założenia że "jest jeszcze czas" ;p i dlatego nie mam mobilizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pewnością dasz radę, jutro jakies konkretne plany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z koleżanką jestem umówiona. ale co będę robić nie mam pojęcia ;) a Ty jakies plany masz?? czy będziesz odsypiał nockę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano 3 godzinki sen, później z dzieckiem do popołudnia a wieczorem kolejny mecz w tym tygodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze gram w piłkę, więc weekendy mam zajęte niby dla zdrowia ale jakoś go nie zauważam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sport to zdrowie, Ktoś kiedyś powiedział tylko nie pokazał jak go uprawiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie opalałam. bo dla mnie to strata czasu, leżeć i nic nie robić ;p tylko co mnie opali jak idę czy coś ;) a tak to nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pozwól, że ja będę konikiem, będę stał obok Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będziesz Królową na wieży a ja bedę strzegł Twych tajemnic.... (żart).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Humorek jest podstawą dobrego samopoczucia a Tobie on dopisuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to ważne by zawsze się uśmiechac nawet w chwilach złych chociaż wiem, że to trudne. Mi osobiście nie zawsze jest do śmiechu ale staram się jak mogę... (śmiech).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiadomo że są sytuacje w których nie da się śmiać, ale ogólnie trzeba się uśmiechać bo wtedy lepsze samopoczucie jest jak powiedziałeś i od razu podejście jest pozytywnie do większości rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytałem, ponieważ ja bardzo lubię rozmawiać, wirtualnie również, czasami jest może łatwiej niż w rzeczywistości poruszać jakieś tematy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, masz racje. wirtualnie lepiej porozmawiać o pewnych sprawach. ale ja ogólnie to lubię kontakty interpersonalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie z żonką moge porozmawiać o wszystkim ale czasami inetersuje mnie zdanie osób zupełnie obcych, niekoniecznie mi znanych, to jest takie inne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no każdy ma inne podejście do życia i spraw, więc warto rozmawiać i poznać zdanie innych. ja już tyle różnego rodzaju ludzi poznałam że już mnie nic nie zadziwi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja nigdy tak nie miałem okazji rozmawiać z osobami przypadkowo spotkanymi, wszystko gdzieś w moim życiu jest zaplanowane, podporządkowane jakiemuś schematowi, dziwne to a może to jakieś zdyscyplinowanie, trudno jest mi ten stan rzeczy do końca określić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×