Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario100

Czy jest tutaj Ktoś z Nowego Sącza?

Polecane posty

Właśnie mieszkam na wsi, nie taka mała, ale wioska na Podkarpaciu. Nowy Sącz to fajna okolica, kocham góry, a tam u was juz ostrzejszy klimat, bardzo fajna okolica... a Ty jesteś z Nowego Sącza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja wiem czy ostrzejszy klimat niż na Podkarpaciu. Jestem ze wsi oddalonej o jakieś 20 km od Nowego Sącza :) a co do widoków to faktycznie bardzo ładna okolica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas brakuje górek, i tak jakoś w ogóle nieciekawie:/ Uwielbiam Stary Sącz, Szczawnicę, Krynicę Górską... W zimie jeżdżę na narty, w lecie czasem na weekend, połazić po szlakach, ale też do tej pory szkoła i praca nie zawsze na to pozwalają :) Tak mi się dziś nudziło i przypadkiem się natknęłam na to forum, zawsze pewnie jest z kim pogadać?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż znajdzie się ktoś do pogadania niekoniecznie inteligentnego pogadania ale jak się nie ma co się lubi to wiesz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj jenny :) teraz jest bardzo miła pogoda ;) A w to 45 stopni to pewnie do słońca i jak przygrzało na termometr co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mamy podobnie z tym że ja akceptuje takie upały ale tylko jeśli jest wiatr :) ale do sauny czasami można by się przejść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym w zimie można ie ogrzać przytulając do kogoś a tak może być za ciepło ;) ja lubię zimę, złocistą jesień i wioskę jak jest +20 nie więcej. nie lubię upałów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kasiu :) w pracy mam w miarę chłodno to się nie rozpuszczę ;] poza tym wolałbym się rozpuszczać od czegoś innego niż od upałów ;) dzisiaj była pierwsza wypłata ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytrzymuje wytrzymuje Levi kolor mam dorodnego raczka ale co tam kocham słońce mimo wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy z Nas kocha coś zupełnie innego i dlatego jesteśmy tak bardzo różni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×