Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario100

Czy jest tutaj Ktoś z Nowego Sącza?

Polecane posty

trzeba, trzeba ;p gorzej jak sie na takiego nie trafi od razu bo wtedy jest problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levviatan szukasz kobiety (swojej drugiej połówki) a tu chcesz czy nie samoczynnie się może coś wyklarować. Wystarczy być troszkę inteligentnym a dziewczynki zwracają uwagę... Jednak to nie jest trudne a tak narzekasz na brak kobiet w swoim "nieskazitelnym" życiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katerina idealne może być jedynie rozwiązanie jakiego bliżej nieokreślonego problemu. Gdyby były idealne pary to po co separacje, rozwody?. Myślę, że każdy związek to na dzisiaj jeden wielki żeby nie powiedzieć ogromny kompromis, wystarczy nauczyć się go a można cieszyć się naprawdę niezłym życiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj większość rozwodów i separacji bierze się stąd bo ślub był brany: - bo jest dziecko - bo to fajnie mieć obrączkę na palcu - bo inni już pobrali śluby - bo bierze się ślub nie myśląc za co się utrzyma i gdzie będzie się mieszkać - bo już jesteśmy ze sobą 4-5 lat (ale co z tego że mamy po 20 lat i jesteśmy bez pracy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Sadeczanie 🖐️ temat pieknie sie rozwija no i nareszcie pojawil sie autor, tajemniczy Mario... okolice fajnie, ze sie zaczernilas, bo z pomaranczkami to roznie bywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadrobilam wczorajsze zaleglosci i tez jestem "brazowa" jak Ty okolice :) przybij piatke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzy Leopard
czesc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okolice -> Niestety. Dużo osób pakuje się w małżeństwo nie mając o nim pojęcia. Dwa lata temu 1/3 małżeństw, w nowosądeckim, osób poniżej 25 roku życia się rozpadała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że ty jesteś obiegany w tych statystykach;) Ludzie po prostu nie myślą i to już ich problem że potem się muszą rozwodzić bo nie mogą na siebie patrzeć i ze sobą gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czym wg Was jest życie we dwoje w tym do cna zepsutym świecie?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajemniczy Mario wita Scarlettę na tej naszej małej wyspie "szczęścia" (chodzi mi o forum)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levviatan witam Cię w tym nowym dniu, już myślałem że nikogo nie ma ale na Ciebie zawsze mogę liczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo nie chce aby ominęła mnie okazja do rozmowy z miłymi kobietami z mojej okolicy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakładając ten wątek nie sądziłem, że rozwinie się on tak mocno, zauważyłem że nasza rodzina "sądeczan" powiększa się w zastraszającym tempie, wielkie brawa za to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×