Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario100

Czy jest tutaj Ktoś z Nowego Sącza?

Polecane posty

Scarletta -> a czemu ubaw? :P Okolice -> bo ja ufny w stosunku do kobiet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okolice zupa brokulowa, ryba z takim sosem podobnym troche od ryby do grecku (w rodzinie mojego meza robia ten sos na Wigilie) z ziemniakami. a po obiedzie dlugo, dlugo nic :D levviatan strasznie smiesznie czytalo mi sie teksty o podrywie na motor :), moze dlatego, ze w rodzinie mam takiego zigolaka rwiacego panny na motor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mezczyzna jako kierujacy pojazdem podlega calkiem innym regulom tzn. jemu wszystko wolno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kobiecie już nie? poza tym jadąc an motorze we dwoje może się przytulic do mężczyzny a w samochodzie ciężko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam, moze robic lepsze rzeczy a facet moze sobie potrzymac co najwyzej za kierownice :D taka sprawiedliwosc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozwinięty z Ciebie chłopak, wypatrzyłeś potencjalną "ofiarę"... Mam tu na myśli kobietę swojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie chlopcy po krotkiej przerwie :) jest i tajemniczy mario 🖐️ ze Scarlett laczy mnie motto i wciecie w talii ;) levviatan niesmialosc niesmialoscia ale facet musi czasem wziac sprawy w swoje rece, bo inaczej mozesz przegapic cos waznego :) wiec odwagi i zamiast czekac az Cie wypatrza (tak robia krolewny z bajek) sam wypatruj a jak trzeba to spraw sobie lornetki. mam nadzieje, ze nie zabrzmialo to brutalnie, to tylko mala rada od starszej kolezanki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D mario masz moze na imie Marian? :) levviatan walcz z niesmialoscia, nie ma rzeczy niemozliwych, mozna ja pokonac, przeciez konkretny z Ciebie facet tu na forum wiec w realu na pewno tez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×