Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość an2anet

katar i kaszel u maluszka

Polecane posty

Gość an2anet

mamuski co stosujecie u swoich maluszkow gdy maja katar i kasze, moja ma 19 mies i zalapala przeziebienie ma nos zapchany i taki suchy duszacy kaszel nie piszcie ze do lekarza bo bede szla tylko ciekawa jestem domowych sposobow z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an2anet
nic nie pomaga mam kropelki nasivin masc tez stosuje i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile razy ta mascia smarujesz?? ja tylko tego zawsze uzywalam masci i ktoregos syropu dwa dni i spokoj i oczywiscie wysysalam gluty z noska;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaraaaaaaaan
inhalacje z soli fizjologicznej- bardzo pomagaja. nawilzaj pokoj dziecka. przed zapuszczeniem nasivinu udroznij nos. marimer, sterimar czy inne psikadła do nosa, poczekaj kilka minut, odciagnij i nasivin. dlugo to trwa? moi tak przechodzili zapalenie pluc - bez temperatury tylko ten kaszel- jakby mieli zwymiotowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie to mała
jeśli gardło czerwone to tantum verde, a na kaszel może być drosetux albo stodal, albo sinecod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an2anet
dzieki mamuski za rady dzis ciut lepiej to 4 dzien wkoncu noc przespana ale kaszel nadal jest taki sam wiec wybieram sie do lekarza oby to nie bylo nic powazniejszego bo sieprzestraszylam tym zapaleniem płuc u twych malkuszkow aaaaaraaaaaaan zazwyczaj masc nam pomagala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanesskka
Jesli chodzi o katar to psikam steimarem potem czyszcze frida i krople nasivin pod nos masc majerankowa A na kaszel kiedys mialam malie i pulneo jak jest silniejszy Polecam posmarowac dziecku plecy i klatke piersiowa oraz nozki olejkiem kamforowym cieplo ubrac i polozyc spac rowniez pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×