Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cybercyber

stringi

Polecane posty

sorry ze nieraz Cie zapytam jakie masz majteczki, ale bardzo lubie widok takich majteczek szczegolnie stringow na kobiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwka delikatnie po pleckach nozkach szyi, od razu tez bys sie odprezyla, tylko ze musialabys byc w bieliznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic w tym dziwnego, każdy z Was facetów tak ma:) W końcu to "życie erotyczne"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko delikatnie delikatnie polac na szyje i ja wymasowac powolutu bardzo powoli, na plecki, masowaz wzdluz kregoslupa, potem kazda nozke, osobno, stopki, na koniec polac delikatnie po poslakach i delikatnie muskajac masowac, tylko nie wiem czy moglbym Ci zdjac majteczki aby ich nie naoliwic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie gniewaj się, muszę się jednak położyć. Miłego dnia jak zwykle dla Ciebie i dzięki za miłe chwile...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bierz do siebie, że kończę w takim...momencie..:) Stres robi swoje, przepraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) kawka przy komputerze? Miałam Ci życzyć miłego dnia, bo znów muszę ruszyc się z domu. Pada deszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bardzo. Może wiosna nadejdzie, wszystko się polepszy.. Muszę kończyć, miłego dla Ciebie i tej wiosny we wszystkich sferach życia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor Drejfus
i tak ci nie pokaże gaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Mam moralniaka w związku z naszymi żartami tutaj. Przypadkiem wypowiedziałam się na temat bielizny i jakoś tak się potoczyło.. Wiem, że to tylko żarty, ale ten Ktoś z kim jestem obecnie, mógłby poczuć się zraniony. W końcu mnie tez nie byłoby miło, gdyby sytuacja była odwrotna.. Nigdy nie flirtowałam tak z facetem, wiem że tutaj to norma... Gdyby to było jakieś dwa lata wstecz...to nawet komuś by się należało...:) ale nie teraz. Tak nieraz lecę po kafe i widzę ile tu samotności i neurotycznych poszukiwań.. Brak samoakceptacji i wyrozumiałości dla innych. Znaleźć kogoś z kim będzie dobrze i w dzień i w nocy, to tak jak trafić szóstkę w totolotka...:) Cybercyber, życzę Ci takiej wygranej w życiu osobistym, jeśli jej jeszcze nie masz... i trzymaj się ciepło 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie taka sama aura, tyle że nie mówimy "na dworzu" i już wiem, ze nie z tych samych stron klikamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byle coooo
U nas sypie ze hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownica salonu
Lubimy. 1.Wygodne. 2.Niewidoczne pod spodniczka. 3.Malo miejsca zajmuja w walizce dzieki czemu mozna wiecej fatalaszkow widocznych zabrac ze soba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×