Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cybercyber

stringi

Polecane posty

kiedyś ćwiczyłam jogę i muszę Ci powiedzieć, że umiejętny masaż czyni cuda z ludzkim zestresowanym spiętym ciałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje jesli masz spiete cialo masaz jest dobry, choc troche erotyki nie zaszkodzi, oj chyba bys nie wstydzila lezec na macie lub lozku oczywiscie tylkow majteczkach a ja bym lekko cie masował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak..ale te moje ćwiczenia były absolutnie podstawowe, chociaż ciało mam w sumie dość podatne i nie jest to problem. Jedynie czasowo i finansowo...tu problem. Ale joga jest super, polecam. I postawa jest inna i akceptacja własnego ciała i rozwój duchowy..tak wszystko do kupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może to ja tym razem pomasowałabym Twoje męskie pośladki..:) W końcu mamy równouprawnienie..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo chetnie proszę, nie wiem tylko czy mial bym byc w slipkach czy bez, jak bys chciala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak oddech prawidłowy, to podstawa. Prawie wszyscy oddychamy źle i za szybko. Im powolniejszy, tym dłuższa młodość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh..żartowałam... Ciebie ma kto masować i ja mam kogo i na odwrót..:) A powiedz mi skąd ten pomysł na cyber...jesteś niespełniony prywatnie..? Jeśli nie chcesz nie mów, ale w sumie to jesteśmy tu anonimowi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żartowniś taki..? W sumie to miłe i nawet przyzwyczaiłam się do naszych rozmów o pogodzie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh..obawiam się, że mogłoby się to skończyć czymś więcej...więc lepiej nie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie zycie, choc nie bede zaprzeczał ze chcilbym Cie zobczyc taka lezaca np. na lozku w samych majteczkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę już lecieć, przynajmniej fajna pora roku na jazdę się zaczęła, już dobijały mnie te śniegi, zaspy, ślisko... miłego dnia i papa..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak lezysz na brzuszku a potem przekrecasz sie na plecki, i moglbym zobaczysz Twoje wspaniale piersi , nozki , bioderka no i oczywiscie t e majtecxki z przodu przez ktore byloby cos w kolorze czarnym przeswitywalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli zdarzają się idealne 40 stki, to rzadkość. Fajnie, ze masz takie wyobrażenie..ale prawda jest taka, ze choćby nie wiem co...ciało się starzeje i nie jest juz takie jak 10 lat temu.. Trzeba jedynie umieć na to inaczej patrzeć:) Akceptować to i tamto, absolutnie nie zapuszczać się, dbać.. Ale ani figura, ani jędrnośc już nie są doskonałe...choćby nie wiem co opowiadali...:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja i tak z mila checia bym wymasował posladki a potem jak bys sie przekrecila na plecy hmmmmmmmmmmmmmmmm......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) a Ty jesteś miły i kulturalny facet i pozytywnie nastawiony do kobiet. a że młody i przystojny, to tak oczywiste, że nawet niepotrzebnie to piszę:) 👄 na resztę dnia i już na prawdę uciekam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papap, oj dzis moze przysnisz mi sie, jak bedziesz miala jutro moment zajrzyj, papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że taaak mało erotycznie tu ostatnio, ale jak zwykle miłego dnia Ci życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×