Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cybercyber

stringi

Polecane posty

u mnie też! chyba nikt tu tak nie pisze dużo o pogodzie, tylko rejon określmy a wszyscy będą mieć pogodynkę pod ręką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozytywnie myślisz i masz szczęście, wielu narzeka ze nie robią tego, co chcieliby robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie masz, nigdy nie byłam w saunie, basen owszem lubię pływać lecz też dawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie jest w saunie, mozna sie uodpoenic , sa rozne, ja lubie takie lajtowe parowe, wchodzisz siedzisz jest przyjemnie nie za goraco, asporo pary odpreza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo by mi się to przydało takie odpręzenie, w ogóle lubię ciepło, nawet bardzo ciepło z tego co się domyślam mieszkasz w jakimś duzym mieście i zyjesz w zupełnie innym stylu niż ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja lubię na grzyby, wędrówki i wszystko co natura daje ognisko jest super, a jak zupa smakuje gotowana na zywym ogniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz i w reczniku tylko w takiej parowej jest lepiej bez, no chyba bys sie nie wstydziala wejsc bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym nago to jestem dzika niestety, czuję ze byłoby źle ty nie masz oporów tak występować, na prawdę..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ciocię lat 55 chyba i chodzi regularnie do sauny i ma wszystko gdzieś, na golasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na saunie czemu sie mam wstydzis wiekszosc tak chodzi, wiesz jeszzce dobrze ze mezczyzni maja troche gorzej, moze im cos zwiekszyc rozmiary i co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się zastanawiam co wtedy? Obawiam sie, że moja reakcja mogłaby wywołać zmieszanie, jestem śmieszka czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×