Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cybercyber

stringi

Polecane posty

już dziś rozprawiłam troche o tym, mam tego skutki w swoim zwiazku. Tak się domyslam, lecz nie wiem na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to złozony problem, chyba kilka czynnikow na to wpływa, nie chcę tak tutaj, bo wiadomo.. ale nie jest to tak jak być powinno, jak bym chciała. A On? No cóż tak do końca nie wiem o co chodzi, nie chcę urazić itp. to sa śliskie tematy. Wiem, ze szczerośc w tej sytuacji to podstawa ale mi sie nie spiezsy, moze kiedyś uda się coś z tym wszystkim zrobić :) mam nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytałam cię o to, bo nieraz tak sobie żartujesz śmiało..:) i zaraz na wstępie proponowałeś prywatny kontakt w sensie gg itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, zdrowy facet i wszystko ok tylko niedopasowanie upodoban i takie tam..rozumiesz..? :) Ogólnie emocjonalnie tak, a w tej sferze nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam gg, mam tylko @ ale to już chyba uzaleznia to wszystko. Choć nie powiem jest to plus gdy mozna z kimś porozmawiać bez oporów, bo się jest anonimowym. Wiele osób to sobie chwali, w realu czasem jest nie do przejscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę tak, ale nawet nie o to chodzi.. ja się nie boję nowych doznań opartych o uczucie rzecz jasna, chodzi raczej o upodobania, które jakby nie są zgone z moja natura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz realnie nikomu o tym nie mówiłam, no bo nawet nie powinnam bez zgody drugiej strony, prawda? Ale troche się z tym męcze i nie wiem na dobra sprawę co z tym poczać by było dobrze i jemu i mnie. Ja jednak mam tendencję do tego by komuś było ok, więc boje sie ze znów się poddam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj przestań...:) ładnie mnie tu odebrałeś :D Mam swój wiek..chyba nic mi nie jest juz tak bardzo obce, a juz na pewno nie pozycje..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę źle to zabrzmiało, bo On nie jest egoista, to nie tak.. To wszystko trochę pogmatwane jest. chodzi o upodobania, które byc moze mają jakies inne podłoze ale to nie wazne, moze jakos uda się to rozwiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam z niczym problemu, ogolnie jak większośc kobiet lubię czułość itp, czyli lubię być czuła i jak ta druga osoba jest. Wszystko jest dopuszczalne, co nie poniza, co nie powoduję, ze ma się jakis niesmak.. chyba jestem dodatkowo romantyczna wiec te wszystkie jak wy faceci mówicie duperele są wskazane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×