Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cybercyber

stringi

Polecane posty

po trochu sie przeciera, lubie jak kobieta ma tipsy, lubie tez jak ma ladnie zrobione paznokcie u stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam gg :( ja jestem Jego starsza koleżanka :) no coś Ty cyber, nigdy nie miałam:D to w ogóle nie mój styl, już Ci mówiłam jaka jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokijaczarna
o matko jak mozna gg nie miec to wejdzcie na jakis czat najlepiej erotyczny :) nudzi wam sie w pracy, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwyczajnie obcięte i polakierowane delikatnym bezbarwnym lakierem uv :) ładny efekt, jak słoneczko przyswieci :) jestem gatunek naturalny, nie upiększam niczego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna strasznie mi się nudzi...mój szef to nudziarz i zły gospodarz, proszę o pracę a on ciągle mnie oszczędza...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
następnym razem (jak nie uciekniesz) ;) zapowiem pogodę oraz podam dokładnie rysopis :D sorry za mój humor na dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś to mi się wślizgnął pstrąg w rzece serio! :D wpadł do majtek przy wodospadzie ale piszczałam! Ale to było dawno i mogłam się wtedy rybom podobać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze Cyberku, uciekam do pracy...:) szef szefem a dyscyplina musi być :) i miłego dnia Ci życzę i uśmiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) czasem mam taki czasem inny jak wiesz... kobieta jak marzec albo jak kwiecień...;) a Ty wesołek jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok podobały się witam w niepogodne przedpołudnie, z małą tendencją na rozpogodzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×