Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cybercyber

stringi

Polecane posty

w saunie jestes w recznkach, ale jak yak siedzisz i zobaczysz jakas ladna kobiete to nie powiem zdarza sie, ale recznikiem przykryjesz i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczony przez życie
bywam na plażach "N" i powiem Wam, że tam nagość jest tak naturalna, że nic nie ma nawet zamiaru stawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ze mną to byłoby nawet wskazane, bo inaczej byłoby ze się tu przechwalasz...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tak mnie zastanawia, czy jak taki widok staje się codziennością, to nie wpływa to potem na jakies znudzenie w życiu intymnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno nagie ciało ludzkie nie jest jakimś szczególnie podniecajacym widokiem, obce ciało. Dopiero ta cała chemia, atmosfera itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nagi paradujący po mieszkaniu facet jest dla mnie mało podniecajacym widokiem, przykro mi. Wolę ta magię, kiedy jest nagi w konkretnej chwili Dużo bardziej lubię widok faceta w dżinsach. Samych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie ze Ci sie humor poprawil, ale chyba nie powiesz mi ze wstydzialabys sie na plazy przy mnie opalac bez stanika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja słyszałam, że mężczyźni wolą patrzeć na kobietę w ładnej bieliźnie niż bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że wstyd jest naturalną rzeczą w takiej sytuacji. Nie wierzę, ze spotykamy się a Ty bez oporu ściągasz spodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×