Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cybercyber

stringi

Polecane posty

upały dają się we znaki chyba wszystkim, ale przyjdzie zimno i jeszcze zatęsknimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie lubię tłumów ludzi i cieżko w sezonie o wodę do pływania i brak towarzystwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna znalezc miejsca nad jeziorm gdzie nie ma wogole zywej duszy, mogla bys sie opalac bez stanika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, że bez stanika, to mogę i u siebie? :) ale nie robię tego, bo to niezdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze troche popiszemy, to będziemy znać się jak te stare przyslowiowe konie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego, ze skóra nie jest tam przyzwyczajona do słońca, jak inne części ciała normalnie i boję się raka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilka razy pupę na własnej działce opalałam na plazy byłam i jakoś tak dziwnie było, to była plaża mieszana za granicą. Młode kobiety owszem ładnie się prezentowały, ale pamietam bardzo tęgą niemkę już niemłodą i nie było juz tak estetycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale te białe placki też wyglądają nieźle, szczególnie jak kontrast duzy...Można się pogubić, czy nagość czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam w stroju, płynęłam wzdłuż plaży spory kawałek od plazy z ubraniami do tamtej na golasa nie wiedząc o tym wyszłam odpocząć i takie coś..? Nie powiem, ze się nie zawstydziłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdybym byl bez kapielowek, jakos tak nieswojo paradowac a tu nagle erekcja i co wtedy, tez klopot i zawstydzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak u Was to ciężko ukryć... ja nie czułam nic poza tym, ze bylo mi nieswojo, ze oni nadzy, a ja ubrana i tylko kilka starszych osób jak ja. Trochę wyszłam na obserwatorkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choc nie wiem ale zdaje mi sie ze z Toba juz dluzszy czas pisze, i nie mial bym wiekszego problemu paradowac tak nago, nawet jak by mi stanal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×