Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość solarrracli

Szukam dziewczyny, bratniej duszy z Śląska

Polecane posty

Gość solarrracli

No to tak, mam 27 lat, mieszkam na śląsku, jestem wysokim (187cm) brunetem o piwnych oczach, szczupła budowa ciała (78kg), szerokie ramiona, zadbane dłonie, pracuję, mam pasje i hobby, uwielbiam zwierzęta. jestem spokojny, wygadany, mam własne zdanie, żartobliwy i potrafię odnaleźć, zachować się w każdej sytuacji.Mieszkam na wsi w ładnych rejonach obok paru większych miast.Kogo szukam ? Szukam dziewczyny w wieku 25-35 lat która szuka kogoś na stałe lub nie, bratniej duszy, miłości i kogoś z kim można by było spędzać każdą chwilę.Miałem parę związków w swoim życiu bardzo poważnych ale nic z tego nie wyszło.Od roku jestem samotny i szukam kogoś na poważnie.Jeśli chodzi o wymagania co do wyglądu to nie mam określonego ale szukam dziewczyny wyluzowanej, takiej z którą można będzie porozmawiać na każdy temat, jakieś zainteresowania musi mieć (choćby lubiła czytać czasopisma), szczupła, brunetka, szatynka ale wygląd tak naprawdę się nie liczy, więc jeśli szukasz kogoś tak jak ja napisz do mnie koniecznie. mój mail dehumanized66@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solarrracli
Szukam następnej naiwnej, którą przerucham, wykorzystam i zostawię jak mi się znudzi. Aha, mogę być zarażony syfem jakimś. Więc koniecznie będzie aby moja kobieta wykonywała cytologie co 3 miesiące, zasponsoruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jcvghbjn
hanysi to chuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×