Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość orzeł biały..

meble do kuchni na wymiar firma MK-Kuchnie Wrocław

Polecane posty

Gość orzeł biały..

Bardzo proszę o informację od osób, której w firmie MK-Kuchnie ul. Spizowa we Wrocławiu zamawiali meble kuchenne na wymiar. Czy są zadowoleni? Czy firma jest solidna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina73
Rzetelna, fachowa obsługa, rozsądna cena - po prostu. Nic dodać nic ująć - dobra robota. Meble kuchenne pierwsza klasa.Nie miałam z firmą Mk-Kuchnie żadnego problemu,a nawet planuje zlecenie wykonania garderoby u nich.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzeł biały..
Dziękuję za informację. Rzeczywiście widziałam w necie troche pochlebnych opinii o tej firmie, jak również kilka negatywnych. Czy może też korzystałaś z firmy ogólnobudowlanej do remontu w kuchni, a polecanej na ich stronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przy budowie kuchni na wymiar zdecydowanie kierowałam się estetyką, której mi zabrakło w wielu firmach. Do mojego gustu przemówiła http://www.hiperstolarka.pl/ która w profesjonalny sposób podchodzi do realizacji klienta i ma śliczny wybór drewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w urządzaniu swojej kuchni zaufałam specjalistom z http://rubimeble.pl i zdecydowanie to był trafiony wybór. Polecam obejrzeć realizacje, myślę, że każdego zachwycą! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy stylista marzy, by wnętrze, które dekoruje, stało się wzorem nowatorskich rozwiązań. Gdy jednak gospodarze są przywiązani do tradycji, nie pozostaje nic innego, jak wprowadzenie zmian dyskretnych, ale za to tworzących klimat. Nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem przygotują specjalnie dla Ciebie projekt kuchni, który zaskoczy wszystkich. Potrzeba tak niewiele, aby Twoje mieszkanie stało się praktyczniejsze i ładniejsze. Nasze salony są rozmieszczone w miastach w całej Polsce. Zapraszamy WFM KUCHNIE www.wfm-kuchnie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuchnie Molto to świetna firma - mi wykonali eleganckie, białe meble na połysk do kuchni! Idealnie rozplanowali wszystko - bez nich chyba nie wpadłabym na pomysł, ze tak fajnie można urządzić moją małą kuchnię! Rewelka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzeko
Cześć, my z mężem zamawialiśmy tutaj http://www.meblejanas.eu/ . Meble idealnie na wymiar, solidnie wykonane dlatego gorąco polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna34wro
My swoje meble zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy w http://armadi.pl profesjonalne podejście do zagadnienia i rzetelne wykonanie usługi - Polecam Anna z ołtaszyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na chwilę obecną współpraca z firmą WFM przyprawia mnie tylko o ból głowy . Meble OK ale obsluga studia frustrująca. Jesli chcecie tam kupic meble , to lepiej zaprojektujcie je sobie sami ze wszystkimi najdrobniejszymi szczególami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam kuchnię na bazie sosny ryflowanej przecieranej od www.meblejanas.eu Wskazuję producenta z prostego powodu. Bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie ukierunkowanie na wykończenie najmniejszych detali. Po transporcie i montażu na meblach nie pozostało nawet jedno mikro – uszkodzenie. Zawieszki szafek pięknie zamaskowane, w pełni cichy domyk we wszystkich szafkach, ergonomicznie rozłożone strefy kuchni, bo zależało mi na oszczędności przestrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawiałem meble kuchenne od www.meblejanas.eu . Oferta bogata, bo jest projekt, dopasowanie akcesoriów, wiele gotowych rozwiązań lub dopasowanie do potrzeb klienta. Poza tym projektantka pomagała mi krok po kroku, otrzymałem sporo bezpłatnych inspiracji, próbki do wglądu. Czysta, jasna kuchnia z niezbędnymi akcesoriami. Jestem bardzo zadowolony, dlatego zostawiam namiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paweł464
nie zawsze są pieniądze na nowe meble na wymiar, można jednak sobie i w takiej sytuacji poradzić zobaczcie jaką ofertę przygotował komis techniczny http://komis-techniczny-wroclaw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja323
Kuchnia tylko z http://smolis-meble.pl/ :) Sama zamawiałam u nich meble kuchenne na wymiar i jestem zachwycona. Wykończenie, cena i kompleksowa obsługa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja proponowałbym markę Janas ze strony www.meblejanas.eu . Kuzyn mi ich polecał bo robili mu swego czasu meble do firmy. Ja u nich brałem aranżację kuchenną, więc absolutna klasyka gatunku. Teraz sporo ludzi do kuchni bierze sobie meble pod wymiar, do innych pomieszczeń to się dużo rzadziej zdarza. Co do mebli – jestem zadowolony, świetny klasyczny design, całość z lepszych materiałów, zdecydowanie wysokogatunkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsza myśl jaka przychodzi mi do głowy to Meble Janas. Bardzo dobra firma jeśli chodzi o kuchnie na zamówienie. Ja jestem w każdym razie bardzo zadowolony z efektu jaki w naszym domu udało się uzyskać. Meble w klasycznej stylistyce, naturalne drewno, nowoczesne systemy domykania szafek itd. Fajnie że słuchali naszych sugestii, a trochę mieliśmy z żoną do powiedzenia ;-) Wzięli wszystko pod uwagę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie meble kuchenne projektowali i wyprodukowali w Meble Janas i jestem happy. Dobry projekt, idealnie wzięli pod uwagę wszystkie podłączenie – wodne, elektryczne, gaz itp. meble zrobione na miarę, wszystko podzielone w odpowiednie sektory zgodnie ze sztuką. Polecam, na stronie www.meblejanas.eu jest trochę zdjęć z realizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, cześć. My długo się zastanawialiśmy gdzie wziąć meble na wymiar i finalnie robiła nam wszystko firma z Cieszyna, na stronie www.meblejanas.eu mają swoją wizytówkę i kontakt. Jak oceniam? Bardzo pozytywnie. Szybcy, precyzyjni, projekt zgodny z naszymi oczekiwaniami, wszystko fachowo domierzone, docięte także potem na końcu przy montażu ekipa nie miała problemów żeby wszystko rozłożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porządne meble robi Meble Janas, może ktoś ich też kojarzy? Mają swoją stronę z pełnym zakresem usług - www.meblejanas.eu . Jak mi kuchnię zrobili w tamtym roku tak praktycznie nie widzę póki co żadnych większych śladów użytkowania ani na frontach, ani na blatach. I tak samo bardzo fajnie chodzą zawiasy, nic się nie blokuje, nie rzęzi, widać, że zamontowali akcesoria w lepszym standardzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowoczesną dopasowaną kuchnię zaprojektowali i wyprodukowali dla nas w Twardogórze, w firmie Janas Meble. Polecam! Mebelki ergonomiczne, super funkcjonalne, nigdy bym nie przypuszczał że szuflada może okazać się tak pojemna :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam meble kuchenne od firmy "glk", szybko i bardzo ładnie wykonali wizualizacje, brałem projekty w różnych firmach i nikt nie wykonał tak profesjonalnie jak oni. Sama realizacja bez problemów, bardzo dobry kontakt z właścicielem, zrobią projekt taki jaki chcesz albo projektant coś zaproponuje. glk.com.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wymiar dobre meble robi Solarz, jeśli miałbym kogoś polecać to ich. Na stronie http://kuchniesolarz.pl/ masz szczegóły. Kuchnia jest dobrze zorganizowana, wszystkie sprzęty ustawione zgodnie z zasadami aranżacji, wysoka jakość blatu i zawiasów (cichy lekki domyk).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz mam w sypialni szafę z takimi sześcioma jakby strefami otwieranymi. Chciałem mieć na różnorodne gadżety. Mam hobby, które wymaga właściwego przechowywania niektórych elementów. Zamawiałem w http://indecokrakow.pl i współpraca profesjonalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×