Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tlusty_paczek

*** Poszukiwana zawzieta wspolodchudzaczka!! 10 kg w dol !!!***

Polecane posty

hej witajcie nie odzywalam sie bo nie mialam czasu zaczol mi sie sezoz i duzo pracy pozatym pozwolilam sobie ostatnio na co nie co ale od jutra ciagne dalej diete nie chce sie nawet wazyc bo nie ma sesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od dzis zaczynam diete i biegi tak jak ostatnio, mimo ze mąz jedzie dopiero w niedziele to ja juz nie moge dluzej czekac bo nie zdaze do tego 28 tyle schudnac, pozdrawiam was dziewczyny przy kawce i do schudniecia kochane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki :) Ja powoli z diety wychodzę bo wyglądam już źle...jak kościotrupek...dlatego powoli będę zwiększać liczbę kalorii, że by uniknąć sławnego jojo. 3 majcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien Dobry! :) ja juz po 2 sniadanku - pyszna razowa buleczka z serkiem bialym i szypiorkiem i rzezucha ( jakkolwiek sie to pisze ) z wlasnej hodowli :) tzn hodowli mojej coreczki :) pycha bylo, teraz pije delikatna kawke :D @ mi sie konczy wiec sadze ze od jutra zaczne sie sobie podobac. bardzo jestem ciekawa wazenia ktore mam za tydzien - mam nadzieje ze mi cos ubylo, bo diete trzymam ale nie cwicze juz od 2 tyd... sie okaze skavsta - masz racje, do schudniecia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trellka
Hej:) Widzę, że się wczoraj ruch tu zrobił duży:) Cieszę się, bo czytanie Was działa na mnie motywująco. Wczoraj miałam bardzo dużo ruchu, ale wieczorem wypiłam piwko, zjadłam loda i jeszcze parę czipsów, więc nie najlepiej. Dlatego jak zawsze dzień po wpadkach dziś dzień lekki, głównie warzywny. Zaczęłam ćwiczyć z Mel B i te ćwiczenia to rzeź! Ale kontynuuję, bo jak je odczuwam, to efekty powinny być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie odpoczywam po godzinnym bieganiu. Dzis tez chce cwiczyc te cwiczenia z Mel B , narazie siedze przy kuflu wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trellka
skavsta, ładnie Ci poleciała waga:) Choć szczerze mówiąc nie jest już dla mnie waga najważniejsza. Najbardziej jestem zadowolona z regularnych ćwiczeń, a szczególnie z tego, że tak jak Ty, biegam:) Choć jak jestem lżejsza, to od razu czuję się weselej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajjj dziewczyny jak ja wam zazdroszcze ze mozecie biegac i cwiczyc! :) ja ostatnio z Mel B wylewalam poty dwa tyg temu... teraz to sobie moge jedynie popatrzec :( juz mnie tak korci zeby sie troszke powyginac i spocic ... no ale dupa, musze jeszcze wytrzymac. jestem po obiedzie - dzis byla piers z kurczaka z ziolami, do tego jajko sadzone i pol pomidora. :) jestem najedzona i zadowolona :D wychlalam juz 2l wody - musze czyms zastapic brak zielonej i czerwonej herbaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam dziewczynky, fajnie ze waga leci, a male wpadki musza poprostu byc bo inaczej kto by to wytrzymał :P Ja dziś zabiegana nie mam czasu na pichcenie, wiec jestem o musli jedynie i 2 lyzki ryzu curry ktory robilam reszcie rodzinki. Na obiad wypije kefir z otrebami, potem mam aerobik a na kolacje pewnie jakis serek. Waze sie niebawem jestem ciekawa ile jest, ale miewam duze wahania, jednego dnia wiecej pol kilo niz poprzedniego a nastepnego dnia ponad kilo mniej, ee tam niewazne to, wazne ze ogolnie leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trellka
Popieram, najważniejsze, że w ogóle leci:D Johnka, nie ma co się nadwyrężać. Trzeba korzystać z tego, ze teraz z czystym sumieniem możesz się obijać, a później jak dasz czadu, to organizm taki szok przeżyje, że kilogramy polecą w szalonym tempie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny normalnie jEstem z was dumna na maxa;] i z siebie też ;] fakt katem wiadomo z 10kg nie schudłąm, ale schudłąm juz z boczkow brzuszka i teraz najgorsze zostało biodra;] ale damy rade!!;D jak to napawa entuzjazmem jak słyszysz od osób które nie wiedzą ,że się odchudzasz ,że schudłąś;]] po prostu życ mi się chce na nowo;DDD chociaż mój chłopak jak to chłopak zamiast podbudowac mnie i powiedzieć ,że schudłąm to wicie co usłyszałam? Że cycki mi zmalały;p mistrz motywacji;p i teraz go czesto pytam czy jak mi jeszcze bardziej zmaleja czy bedzie mnie kochał;ppp a tak w ogóle pisze dopiero teraz bo właśnie z pracy wróciłam, trzymajcie się do juterka! :]] i żeby mi to forum nie zamarło w żadnym wypadku, bo nie daj bóg moje odchudzanie szlag mógłby trafic;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie jesli chodzi o cycki :P :P :P to u mnie wiedzialam ze tak bedzie, z chyba miseczki C zmalaly juz chyba do A no i nie sa juz tak stojące :P jak byly :( mam tak zawsze podczas odchudzania ale jak juz schudne do 47 kg i jem wtedy zdrowo i cwicze to one normuja sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi też
zawsze cycuszki maleją przy odchudzaniu,jedynie dobrze wygladają w biustonoszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :) ja wczoraj robilam may reserch w mojej szafie... jakos tak korcilo mnie zeby sie zwazyc ale opanowalam sie :) postanowilam jednak poprzymierzac moje stare spodnie i spodnice w ktore sie nie miescilam.... i co? .... i SUKCES :D:D:D spokojnie sie zmiescilam i lekko zapielam suwak :D alez radosc! heheeh teraz pije kawke :D jestem po 1 sniadaniu : platki fitness z mlekiem. na drugie zjem razowke z szynka i jajkiem gotowanym :) kurcze, zauwazylam ze mi nawet to jedzenie smakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziowa - popieram! wspaniale uczuci jak ktos Ci powie ze super wygladasz i schudlas, a nic nie wie o odchudzaniu :D mnie sie tez juz taki komplemencik przytrafil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trellka
Dzień dobry:) Tak piszecie o tych komplementach, a ja już 6 kg schudłam i w ogóle jakby nikt tego nie zauważał. Może jak pojadę do domu na święta, to w końcu się nasłucham komplementów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trellka - na pewno! a moze wszyscy na około Ci po prostu zazdroszcza i dlatego milcza? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trellka
To na pewno to!:D I jeszcze do tego moje znajome to prawie same szczypiorki, więc dla nich pewnie dalej szalu w mojej sylwetce nie ma. Ale już niedługo. Po świętach będę rozkminiac jakaś dietę na wyrzeźbienie ciała i ćwiczenia siłowe jakieś. Bo powiem Wam, że waga 50 kg, którą mam zamiar zobaczyć w poniedziałek w zupełności mi wystarcza i chciałabym już nie tyle chudnąc, co dopracować sportem ciało przy dalszej zdrowej diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Jestem,zyje i niepoleglam...mozecie byc ze mnie dumne!W babski wieczor nie ruszylam nawet winka,zjadlam tylko salatke(mix salat z roszponka,pomidor,ogorek i wedzony losos z sosem francuskim)zjadlam 2 miseczki ale takie rzeczy mozna wcinac... Za to wczoraj przyjechala do mnie siostra i zrobila tarte z truskawkami..mmmm zjadlam kawalek,pycha bylo!Nie zaluje bo wiecej wpadek nie bylo ale mam wrazenie ze waga mi stoi poki co!Zwaze sie w poniedzialek! Dziekuje za wszelkie sugestie jedzeniowe no i za gratulacje :)tak tak to juz 7 kg juuuupiiii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam :) a mnie nikt nic nie powiedzial tylko maż ze mniejsze cycki :P Wczoraj wyjechał mój mąż z naszym maluszkiem pierwszy raz pojechali sami do tesciow do Niemiec, bardzo sie bałam ale nie mogłam jechac z nimi, na szczescie wszystko ok i juz dojechali.Ja trzymam dietke leci chyba pomalutku, waze sie w poniedzialek albo jutro, zobacze. Dzis body space popoludniu, wczoraj bylam na kreglach i troche piwska popilam, no coz mam teraz wolne jak za czasów panienski :P pozdrawiam wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trellka
Komplement nie lada usłyszałaś:P To ja już chyba wolę ciszę, bo i tak sama widzę, że w tym strategicznym miejscu powoli znikam. Długie to wolne od rodziny? Przynajmniej nie musisz dla nikogo gotować, więc dieta łatwiejsza:P U mnie na śniadanie jogurt z owocami, otrębami i siemieniem lnianym. Teraz herbata zielona. Na obiad zaszaleję, bo mam w planie podpieczoną bagietkę z masłem czosnkowym. Wczoraj oglądałam tv i robili to masełko i teraz mam na nie wielką chcicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam napisac ze wczoraj jak juz moj maz wyjechal zaczepil mnie facet na ulicy ze sie niby zgubil, po chwili zaczal cos krecic i wkoncu juz czulam pismo nosem ze chce sie umówić,mowil ze blask ode mnie bije ahahahhha a ja mu ze mam meza a ten a moze rozwód?separacja? :P pośmiałam sie w duchu, kazał mu pogratulowac, no nie powiem ze mnie to milo nie połaskotało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trellka
Łoooł:D Blask od Ciebie bije:D To ja poproszę trochę tego blasku, bo za oknem szaro buro i ponuro.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kluseczka...ty powinnaś zmienić nick już, bo kluseczką nie jesteś na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie wrocilam z pracy i co zjadlam dzis z tego stresu na sniadanie kromke chleba ciemnego z jajkiem, na obiad jedno jajko na twardo na kolacje pomidor jeden to malo ale nie jestem glodna ale jutro zjem wiecej wezme se do pracy serek i jogurt tak zebym zjadla te 1000 kalorii pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochaniutkie, wczorajsza pogoda nastawila mnie negatywnie na odchudzanie, snieg walil rowno. Dzis juz lepiej, sloneczko za oknem i od razu mysl ze sie odchudzam nadal. Dzis w planie bieganie i cwiczenie oraz duzo wody, zastanawiam sie tezx nad jednodniowa glodowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×