Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kirysek098765

Strelicja królewska

Polecane posty

Gość kirysek098765

Witam wszytkich Chciałbym sie zapytać, czy może ktoś orientuje się gdzie mogę dostać Sadzonkę, bądź już dojrzały kwiat tej o to roślinki Strelicjii królewskiej (rajski ptak)? Szukam wszedzie po necie, wszędzie są dostępne tylko nasiona , znalazłem jeden sklep w którym jest sadzonka lecz dostepna tylko w wyznaczonym okresie od lipca do grudnia. A może ktoś ma swoją i chciałby ją sprzedać? Proszę o pomoc i jakieś linki jesli ktoś posiada a może jakie namiary, adres kwiaciarni, bądź sklepu ogrodniczego gdzie mogę ją nabyć. Z góry dziękuje za pomoc i Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadzonki strelicji sa dostepne na allegro. jakis czas temu znajoma zamawiala, towar byl bardzo dobrze zabezpieczony i nie uszkodzil sie w trakcie transportu, wiec mysle, ze mozesz zaryzykowac:-) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirysek098765
Dzięki wielkie za pomoc. Szukałem wcześniej na allegro ale też mi znajdowało same nasiona bądź sztuczne kwiaty. Teraz znalazłem taką: http://allegro.pl/strelicja-rajski-ptak-sadzonka-ok-25-30cm-i2158603984.html "Ulotna Chwilo" może z tej aukcji zamawiała Twoja znajoma?? A jak nie to może ktoś zna tą firmę...?? Jakieś zdanie wyrobione na jej temat?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kirysek....ten sprzedawca wydaje sie byc w porzadku,ma duzo pozytywnych komentarzy. nie jestem w stanie Ci powiedziec dokladnie u kogo kupowala znajoma, jak nie kupisz , to sie nie przekonasz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirysek098765
Też tak uważam, zamówię tą z allegro:) Dzięki wszystkim jeszcze raz za pomoc i Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kirysek....mi wlasnie dzisiaj przywiezli z Holandii strelicje ciete, wiec jesli bardziej zalezy Ci na kwiacie cietym niz na doniczkowym to porozgladaj sie po kwiaciarniach u mnie kosztuje 18zl pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirysek098765
Dziękuje bardzo ale właśnie dzisiaj zamówiłem tą z allegro, trochę się boję jak to będzie z transportem czy dotrze cała i zdrowa, ale mam nadzieje, że będzie dobrze :) Bardziej mi zależało właśnie na sadzonce, ale dziękuje bardzo Ulotna Chwilo :) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kirysek...dzisiaj byla u mnie znajoma od owej strelicji zakupionej na allegro:-) wiec tak- rosline ma okolo roku, jest wysoka na ok 70cm , ma bujne liscie, ale kwiatow ani widu, ani slychu,a ogolnie rosnie bardzo ladnie i jest latwa w uprawie. z tego co widze, to one zakwitaja dopiero po kilku latach, wiec zycze cierpliwosci pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirysek098765
To się cieszę, mam nadzieje, że z moją też tak będzie, ze będzie ładnie rosła, też czytałem właśnie, że na kwiaty trzeba będzie sporo poczekać, ale warto... :) Dziękuję, pozdrawiam i miłego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to bym pewnie kupila kwitnacego gotowca, bo czekac tyle lat chyba nie dalabym rady;-) czekam juz prawie1,5 roku na zakwitniecie mojej miltoni i sie nie zanosi zebym sie doczekala, dziadyga nie chce zakwitnac, tylko miejsce na pareapecie zabiera;-) milego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamów na allegro i ciesz się
Postrasz ją ,że jak nie zakwitnie to wyląduje w smietniku .U mnie to działa :-) .A ten sprzedawca jest w porządku .Rośliny są tak zapakowane,że aż trudno czasem je wydostać z kartonu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×