Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość hazze

Rower

Polecane posty

Gość hazze

Szukam roweru, jakiegoś zwykłego, którym będę mogła się przejechać na wycieczkę czy coś, ale nie znajduję nic poniżej tysiąca :O ktoś mi może coś poradzić? Nie znam się w ogóle i pogubiłam się w tych kategoriach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjhgfrd77777
gorski czy miejski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jazdy na wycieczki to rower trekingowy lub miejski. Niestety jakość kosztuje. Możesz kupić w markecie rower ale szybko się zacznie sypać. Jest jeszcze opcja kupić rower używany. Poszukaj na allegro oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hazze
No właśnie nie wiem czy miejski czy górski, nie ma czegoś pomiędzy ?:D W tym temacie czuję się jak totalna idiotka chyba poszukam kogoś kto się zna i tak jak radzisz kapselko rozejrzę się za używanym. Mniej więcej ile może kosztować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rower górski jest najbardziej popularny z rowerów. Do spokojnej jazdy i dobry na wycieczki jest rower miejski wyprostowana sylwetka koła 28 cali oświetlenie błotniki. Cena roweru zależy raz od firmy dwa od stanu technicznego. Kupując żądaj pokazania dowodu zakupu żebyś nie kupiła kradzionego czasem. Szukaj jakiegoś markowego producenta rowerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hazze
Bardzo dziękuję za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppp

Po ocenach trafiłem do rowertour.com i jestem zadowolony. Moim zdaniem jeden z najważniejszych plusów tego sklepu. Nigdy zwrotu nie robiłem, bo pakują wszystkie elementy wzorowo i widać, że jakościowo jest bardziej niż optymalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy jakie trasy zamierza Pani pokonywać i jaką ma pani kondycję - jeśli nie jest Pani wprawioną rowerzystką, faktycznie warto mieć rower z przerzutkami - przede wszystkim taki, na którym Pani będzie wygodnie, bo to podstawa - ja nie celowałabym w rowery stricte miejskie, a raczej w "górale" damki - są zwinniejsze niż "mieszczuchy" lub w starsze, klasyczne "holendry" na kołach 28' - są szybsze. co szczególnie przy dłuższych trasach ma znaczenie. W nieco większym budżecie dobrze jest też rozwazyć elektryczny https://www.fischer-ebike.pl/ Tutaj prym wiedzie Fisher. 

Ja na rowerze jeżdżę już dość długo - do pracy i po pracy - i zaręczam, ze przy względnie przyzwoitej kondycji typ roweru naprawdę nie ma znaczenia - można śmigać nawet na Wigry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×