Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Men Struacja annonymous

No i co? PO OBIECAŁO 300 miliardów niech będzie złotych. Nie wiadomo czy jednak

Polecane posty

wczoraj sie urodziles?:D:D:D:D::D:D:D: praca polityka polega na bezustannym kłamaniu bez jakichkolwiek konsekwencji...... kłamali rzadzący wszystkich poprzednich kadencji:D ps. mowisz tera zo kłamstwie potencjalnym a nie dokonanym bo jeszcze nie wiadomo jak będzie nie?:O więc co się podniecasz niezdrowo na zapas:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty autorze
menstruacja, ty napakowany ogierze, dlaczego nie obracasz teraz jakiejś laski w łóżku, tylko rozprawiasz o polityce?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
300 miliardów do przeliczenia... Naród to już nie wilki tylko psy... więc się nie boją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Kleszcz
wiadomo jak będzie :O jewrapiejskij sajuz ma megaproblemy i nawet banderol z tych eurosów nie zobaczymy. ja na POpaprańców nie głosowałem - ale idioci i inne kobiety poszły wrzucić kartkę "za" ryżym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty autorze
a bo zastanawiam sie co taki maczo robi na kobiecym forum :) ja glosowalam na palikota :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie masz ej
czy to PO pierwszy raz sklamalo? przed poprzednimi wyborami też sklamali i co znowu daliście się nabrać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie masz ej
raczej mniejszość bo na PO głosowalo 19% calego społeczenstwa licząc też tych ktorzy na wybory nie poszli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty autorze
to ty pokazywałeś fiutka na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Men Struacja annonymous głosowałem najpierw na pis, później na po a w ostatnich wyborach jak po poraz 2 wygralo nie głosowałem na nikogo,.. poprostu śmiać mi się chce jak ktoś zdziwiony że polityk kłamie :D:D:D: jak to? polityk? i kłamie?:D pokażcie mi polityka który: -nie kłamał odnośnie spraw przeszłych bądz teraźniejszych -nie obiecywał czego czego na pewno nie da rady zrealizować -tez jak kłamstwo - obiecywał cos jako pewnik, co było mało prawdopodobne ale nieniemozliwe - celowe wprowadzeniae w błąd - a więc też kłamstwo. no? który to z ostatnich 4 kadencji sejmu?::classic_cool: bo jestem ciekaw. trzeba być wybitnie naiwnym by wierzyć jakiemukolwiek politykowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OSZUKANY WYBORCO TUSKA PRZECZYTAJ Z UWAGĄ !!! Wmówili wam że to PiS chce zrobić państwo policyjne. Straszyli was Kaczorami, Zbiorą i ABW - wszystko po to, żeby dorwać się do władzy i samemu zrobić to czym was straszyli. PO, to okradanie państwa i Polaków ! Tusk i PO, to nieustanne dążenie do ograniczenia wolności obywateli, inwigilacja, kłamstwo oraz nakładanie na Polaków coraz to nowych podatków, innych danin i ich podwyższanie. Nie dajcie się nadal ogłupiać. PiS nawet Kaczyńskim będzie lepszy od PO z Tuskiem. Kaczyński już rządził i to dobrze,nie przeszkadzał przedsiębiorcom , nie uchwalał bubli ustawowych, tylko media i POwska propaganda zrobili z niego nieomal zbrodniarza. Kaczyński ma swoje miusy, ale jego działania nie są kierowane przeciw zwykłym obywatelom, tylko jest to walka polityczna i chęć rozliczenia tego co szkodzi, szkodziło i nadal pozostaje bezkarne. Jedną z metod utrzymania przez Tuska i PO władzy jest podsycanie w Polakach strachu przed powrotem do władzy PISu. Tusk i PO, wciskają Polakom bzdury, że niby państwo PiSu, to było państwo policyjne. Prawda jest taka, że oprócz pijaru i propagandy Tusk i PO, nic nie potrafią, wręcz szkodzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skłócić społeczeństwo na starych (mohery) z młodymi ,wierzących z niewierzącymi podzielić społeczeństwo na PIS uarów i PO matołów aby zjadali się jak głupcy . A rzad tymczasem sprzedaje po kawałku co Polskie obcym korporacjom ,zadłuża astronomicznie Polaków ,podwyższa podatki chce wydłużyć czas pracy.Zwiększa liczbę urzędników aby nas pilnowali I mimo zdecydowanej większości obywateli podpisuje ACTA itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pogodziłem. wiesz czemu:? bo trzeba by zmienić nie wiem, kontytucje? wprowadzić odpowiedzialnośc posła przed wyborcami? ja mam po prostu w dupie polityków bo polska od kiedy jest w unii poza pewne tory nie wypadnie. innymi słowy nie pozwolą nam mechanizmy wewnątrz ue obowiązujące spieprzyć naszym politykom zbyt dużo. i ja nie liczę na polityków że mi dadza pracę, ulgi, socjal że wszyyystko mi dadza. zakładam z góry że chuj mi dadza tylko okraść bardziej będą chcieli:D to jest bardzo bezpiecnzy sposób myslenia. wymieńcie mi jednego chloć polityka rządzącego który nie kłamał. :) nie ma takiego;) przynajmniej od kiedy ja śledze polityke w RP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie babskie michau. Jesteś jak chorągiewka. Sam pisałeś że to już dawno nie babskie forum. Przecież polityk kłamie, więc skoro obiecywał 300 miliardów to tylko obiecanki tzatzanki jak zwykle. Więc spiertalaj już bo mnie wkurwiasz żydzie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie masz ej
07 czytałem już te komentarze na onecie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"OSZUKANY WYBORCO TUSKA PRZECZYTAJ Z UWAGĄ !!! Wmówili wam że to PiS chce zrobić państwo policyjne. Straszyli was Kaczorami, Zbiorą i ABW - wszystko po to, żeby dorwać się do władzy i samemu zrobić to czym was straszyli. :" a wiesz ile milionów już podatkików kosztowały odszkodawania dla wszystkich pomówionych, aresztowanych niesłusznie itd za czasów walki pisu z..hm..ze wszystkimi? na oślep? ostatnio jakiś prokurator czy polityk dostal 300 tys i chce jeszcze 2 mln. nikt mi nic nie wmowil:D ja już daaaawno temu widzialem i wiedzialem jaki jest jarek i jego popychadlo lechu:D nie musiał mi nic tusk wmawiać bo jaroslaw sam sobie zrazil polaków. bez jarosława to może i bym się zastanowił nad głosowaniem na pis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiek nastroszony
za robotę się brać zabiedzone goje. a nie wciąż na drapane liczyć, jakim to polactwo jest tępym bydłem , ze wierzy wciąż , że ktoś da nam cuś darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Przecież polityk kłamie, więc skoro obiecywał 300 miliardów to tylko obiecanki tzatzanki jak zwykle. Więc spiertalaj już bo mnie wk**wiasz żydzie." 1.nie zawsze kłamie, to jest coś z pogranicza POTENCJALNEGO umyślnego wprowadzenia w błąd lub liczenia się że się obiecuje coś możliwego ale mało prawdopodobnego. a jak będzie to się okaże. no chyba że jesteś wróżką i wiesz jak będzie. nie twierdze że politycy ZAWSZE kłamią lub ZAWSZE obiecują coś nierealnego...ale wierzyć i być zdziwionym że sklamal polityk ten czy inny to żal na kółeczkach i naiwność do kwadratu 2. pochodzę z rodziny antysemickiej. 🖐️ nie mam żadnych korzeni żydowskich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19:28 ptasiek nastroszony ze wierzy wciąż , że ktoś da nam cuś darmo. " Darmo??? Pracownik etatowy w tym kraju jest zmuszony oddawać w postaci przeróżnych podatków i innych haraczy ok. 3/4 tego co wypracuje! Więc jakie darmo? ty tępa pało lewacka... --------------------------------------- 19:22 Tym razem to znowu ja + ban x2 i ja nie liczę na polityków że mi dadza pracę, ulgi, socjal że wszyyystko mi dadza. zakładam z góry że ch*j mi dadza tylko okraść bardziej będą chcieli to jest bardzo bezpiecnzy sposób myslenia. " to jest sposób myślenia charakterystyczny dla tępego motłochu, który nie nadaje się do niczego innego niż bycie niewolnikiem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×