Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amazonkaaaa

kto się ze mną napije?

Polecane posty

Lepszy "love mode" właczony niż deprecha lub "hater mode" ;) Zeby wszyscy się tak upijali to by nie było wojen na świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazonkaaaa
tylko, że u mnie to love mode jest bardziej w te niemiłą strone, jest na niskim levelu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazonkaaaa
i już się zaczyna- wylewanie żali w moim wykonaniu. postaram się powstrzymać:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram sie zrozumieć co oznacza "love mode" z zła strone, ale albo juz jest za pozno, albo zbyt pijany jestem żeby to pojąc. Wytłumacz pliss...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko jestesmy jedna wielką, anonimową rodziną. Wylewaj jak masz potrzebe i tak nikt nie wie gdzie mieszkasz ani jak sie nazywasz, wiec nie ma problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takija27
ja wole glosno posluchac hip hopu polskiego po alko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazonkaaaa
to pewnie ja gadam od rzeczy i jestem jedyną osobą, która to rozumie:D ale chodziło mi mniej więcej o to, że w moim wykonaniu love mode (kiedy jestem sama) zmusza mnie do wywlekania z przeszłości nieudanych miłości. za to gdybyście byli tu ze mną, to byłabym najpotulniejszą istotą na ziemi..;p (taki standard poalkoholowy:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazonkaaaa
a gdzie reszta tych, którzy zaczynali z nami libacje? już pod stołem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazonkaaaa
skoro jesteśmy anonimową rodziną.. to może powiecie chociaż jakichś 5 słów o sobie.. ot tak żeby zacieśnić więzi pokrewieństwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy cwaniakuje, ale jak dochodzi co do czego to potem się lezy pod stolem ;) Ja tam zalezy od humoru jaki humor mi sie wlaczy, ale zazwyczaj to pozytywny "love mode" i w tym stanie jestem nawet w stanie sie z chinczykiem dogadac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazonkaaaa
tak powinno być zawsze! mnie tylko wtedy, gdy zostaje sama dopadają zbędne refleksje;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takija27
a ja to lubie wtedy hip hop na glosno w domu i sasiedzi maja dyskoteke ;) i sie loozuje wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa samotne picie jest zle i sie go stanowczo wystrzegam, ale na szczescie jest internet i zawsze sie znajdzie partner do picia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazonkaaaa
taaaak:) Pepi_ powiedz chociaż ile masz lat ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takija27
bajooo pepi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@takija27 Raczej nie slucham hh, ale w tym kawalku zabawna historia ;) @amazonkaaaa A co za roznica? Powiem tylko ze jestem z nadmorskiej miejscowosci i styka :P Teraz Twoja kolej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie, ja jeszcze nie ide spac. Noc jeszcze młoda. Zegnałem się tylko z koleżanką która życzyła miłych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się Amazonka super kojarzy,tylko nie była z nadmorskiej okolicy,to ja mam bliżej:) Ale przez wzgląd na wspomnienia toast z chęcią wzniosę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takija27
pepi powiem ci ze jak pierwszy raz to slyszalem to ogromne wrazenie na mnie zrobilten kawalek. i sie zastanawielem nad autorem textu słow czym sie kierowal piszac to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazonkaaaa
pepi_ to ic nie zmieni, po prostu.. ludzka ciekawosc. ja tez jestem z okolic nadmorskich i mam 20 lat. taaak, pewnie mloda gówniara ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@takija27 Strzelam ze to kompilacja ciekawych filmów psychologicznych (lekko schizowych), autentycznych wydarzen (w USA np jest pelno takich swirow) + jakies jaranie. Wszystko to zlozylo sie na powstanie tego kawalka ;) Aska7911111111 A niech bedzie za tamta amazonke tez mozemy sie napic, niech jej zdrowie dopisuje ;) @amazonkaaaa Powiem że jestem starszy, ale że lubie byc tajemniczy to nie powiem ile dokladnie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha juz mam taki humor ze wszystkim zycze jak najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×