Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amazonkaaaa

kto się ze mną napije?

Polecane posty

Gość amazonkaaaa
ja po prostu mam słabą głowe.. ale zrobie sobie lekką przerwe i wróce do gry ( mam nadzieje ):D tak szybko mnei się nie pozbędziecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Aska7911111111 To mozemy sie wymienic jak masz jakas ciekawa oferte na zamaine ;) @amazonkaaaa Slaba glowa u dziewczyny to jest raczej rzecz normalna, przerazaja mnie dziewczyny ktore pija jak slon i jeszcze sa trzezwe ;p Chooociaz moje 2 ulubione kolezanki wlasnie takie sa i bardzo je lubie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pepi masz ochotę na wódeczkę,bo likerka nie proponuje:D Ja pije lecha,ale nie oddam moje ulubione:P Mogę gościnnie zaproponować Ci jeszcze regionalnego bosmanka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazonkaaaa
daje rade!:D tylko sen mnie troszke łapie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosman czyli okolice szczecina ;) Bałem sie sprobować jak byłem w Szczecinie, wiec nie bede eksperymentował. Za lecha to bym sie wymienił ostatecznie ;p Amazonka widac zle sie bawi jak juz o spaniu mysli ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazonkaaaa
sąsiedzi by mi tego nie darowali.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sasdiedzi tez kiedys byli mlodzi, zrozumieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazonkaaaa
akurat moi sąsiedzi nic nie rozumieją.. wczoraj byli ze skargą, że nasze mieszkanie robi za hotel i śmiejemy się jakbyśmy płakały ..:D ahhhh uwielbiam ich:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym tez się bala haha,Lomzy bardzo nie chciałam jakIMS wynalazkiem sie wydawala,a smakowala mi:) Pruderyjny,ja to jak wynajdę coś...lepiej nie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dokladnie tak ja Szczecin:) AMazonka,ja mam takich samych sąsiadów,z jednym wojnę dwa lata prowadziłam(raczej on ze mną)ale już kilka miesięcy,to mi nawet jakieś słoiki przynosi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazonkaaaa
pruderyjny, mamy przez nich problemy z policją, a udało nam się zrobić tylko jedną impreze.. nie dadzą się ludziom wybawić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mieszkanie robi za hotel" aha czyli mieszkanie studenckie ;] a co ich to obchodzi, czynsz jest placony wiec nic im do tego kto tam śpi. Co do łomży, to dobre piwko, tak samo jak perła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazonkaaaa
wiesz jaki był argument? ze obcy ludzie chodzą po klatce i oni nie czują się bezpiewcznie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazonkaaaa
ale skończmy juz o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazonka tacy są sąsiedzi,mój kiedyś zadzwonił bo"obcasy mu stukają"i spać nie może:P Tylko dziwie się,ze macie problemy.Jacyś służbiści przyjechali pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazonkaaaa
noo.. chcą nam sprawe założyć:D haha, ludzie to nie mają co robić w życiu...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w kamienicy 6 mieszkaniowej, 2 mieszkania sa wynajmowane przez studentów i tez co semestr sie zmieniają twarze. Jakos nigdy sie nie czułem zagrożenia z ich strony. Eh fanaberie ludzkie sa niepojete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazonkaaaa
u nas cały rok mieszkają te same osoby.. tylko czasami wpadną do nas znajomi. ale takim to nie przetłumaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tu gadu-gadu a gorzała stygnie. Na niektórych ludzi nie ma bata i tyle. Moze wypijmy teraz za to, by udzieliło im sie troche empatii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz na tej sprawie przeprosić,i obiecać ,ze znajomi naucza się fruwać,wtedy nikt na klatce nie będzie czul zagrożenia,bo będą wlatywać oknem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×