Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amazonkaaaa

kto się ze mną napije?

Polecane posty

Tak wiem,mnie tez zaprasza już w swoje objęcia:) Wiec zostaje życzyć dobrych i jakich tam chcesz snów,dobranoc:) a tak w ogolę to wygrałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebusy o tej godzinie... Też mi pomysł... Jestem facetem czego ty oczekujesz :D Teraz dopiero widze, jeśli to prawda to jestem w szoku,,, Nieźle musiał facet podpaść w te walentynki heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle co napisałam plus dwa ...litry:P Kazal mi się dobrze bawić,to się pobawiłam,wiesz jak to jest uważaj o czym marzysz bo marzenia mogą się spełnić:P ale to juz przeszłość i się więcej nie powtórzy,tak jak walentynki i facet:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogole nie wyobrażam sobie takiej akcji i tyle wpić :D Chyba bym stał przy wc bo to by nie miało sensu ciagle podchodzić :D Cały tydzień bym nie ruszył piwa :/ Ja wypiłem max 1.1 litra vodki bez popity, jedzenia, też byłem wkurzony i w efekcie przez tydzien prawie nic nie mogłem zjeść, a alkoholu nie piłem z 2 mc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miałam 19 lat zatrułam się żubrówka,teraz to pewnie parę kieliszków i bym na nogach ustać nie mogla.Wtedy to sama tego nie rozumiem,pierwszych kilka to w niecała godzinę a od 20 do samego rana to kupę czasu:D Moj przyjaciel,tez mówił,ze jak by nie widział to by nie uwierzył,zresztą ja nie liczyłam to on naliczył tyle:P Alkohol jest,z tym,ze dla ludzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to się zalogowałam,jakby ktoś mi wtedy powiedział,ze będę pisać w takim temacie to bym nie uwierzyła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podsumowując temat Twojej głowy... Jesteś bardzo mało ekonomiczna :D Gdyby cała sytuacja miała miejsce w Pubie to raczej bym takiej kobiety na miasto więcej nie zabrał... Jakie koszta!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to było w pubie:D ale ile razy mówić mam,ze raz się zdarzyło:D i nic mi nie było to najśmieszniejsze w tym wszystkim:P Radnego zataczania,spania czy kaca na drugi dzień:P Ja mam taka czutke,jak się włączy przestaje pic.Wtedy się nie włączyła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oficjalnie zostaliśmy monopolistami forum, nikogo już nie ma. Tylko 2 świry co opowiadają sobie o piciu... :D Uciekaj spać, kolorowych Ci życze Ps Jaka jest nagroda dla zwycięzcy?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×